ČAMRA Radek
Rozhodčí
Posledních 50 odpískaných zápasů
-
Planá n.Luž. B - Chotoviny B 3:1 (0:0) 05.05. 17:00 -
Makov - HD2D 1:3 (0:2) 04.05. 16:00 -
Stádlec - Řepeč/Opařany 3:1 (2:1) 28.04. 17:00 -
Mažice - Sudoměřice 4:5 (2:3) 21.04. 16:30 -
SK Sviny - Lom 2:3 (0:0) 20.04. 15:00 -
Mažice - SK Olymp 0:3 (0:2) 07.04. 15:00 -
Chýnov B - Makov 5:1 (2:0) 04.11. 14:00 -
Měšice - Tučapy 3:1 (3:0) 28.10. 14:30 -
Myslkovice - Vlkov 7:0 (5:0) 21.10. 15:30 -
Červ. kůň - Stádlec 0:7 (0:4) 21.10. 10:15 -
Makov - Červ. kůň 5:1 (1:1) 14.10. 14:30 -
SK Olymp - Větrovy B 3:0 (0:0) 08.10. 16:00 -
Makov - Stádlec 2:0 (0:0) 30.09. 15:00 -
Tučapy B - Chotoviny B 6:2 (3:2) 28.09. 16:30 -
Červ. kůň - Jistebnice B 1:1 (1:0) 23.09. 16:00 -
Mažice - Větrovy B 0:3 (0:1) 17.09. 16:30 -
Chotoviny B - Met. Tábor C 0:2 (0:1) 10.09. 17:00 -
Makov - Řepeč/Opařany 0:2 (0:1) 09.09. 16:00 -
Mažice - S.Ústí B 0:5 (0:2) 03.09. 17:00 -
Vlastiboř - Radětice 4:1 (1:0) 17.06. 16:00 -
Malšice - Rat. Hory 0:3 (0:2) 28.05. 15:00 -
SK Sviny - Stádlec 1:1 (1:0) 19.05. 18:00 -
Větrovy B - Mažice 5:2 (1:0) 14.05. 15:00 -
Sudoměřice - SK Sviny 0:3 (0:1) 06.05. 17:00 -
Jistebnice B - Mažice 9:0 (6:0) 29.04. 16:00 -
Lom B - Jistebnice B 4:3 (1:1) 15.04. 12:00 -
Košice - Borotín 0:2 (0:1) 09.04. 16:30 -
HD2D - SK Sviny 2:5 (0:3) 08.04. 10:00 -
Vlkov - Makov 2:1 (1:0) 01.04. 15:00 -
Vlkov - Stádlec 2:1 (0:0) 05.11. 14:00 -
Mažice - Větrovy B 1:7 (0:2) 30.10. 14:30 -
HD2D - Vlkov 1:4 (1:3) 29.10. 10:00 -
Radenín/Kozmice - Lom B 0:2 (0:1) 23.10. 14:00 -
Mažice - Jistebnice B 1:7 (1:1) 16.10. 15:30 -
Radenín/Kozmice - Mažice 10:0 (4:0) 09.10. 15:00 -
Makov - Košice 1:1 (0:1) 08.10. 16:00 -
Košice - Stádlec 0:4 (0:1) 02.10. 16:00 -
SK Sviny - Sudoměřice 5:3 (4:1) 01.10. 15:00 -
Vlkov - SK Sviny 5:3 (2:1) 24.09. 15:00 -
Mažice - Lom B 2:9 (1:6) 18.09. 16:30 -
Měšice - Stádlec 7:1 (2:1) 18.09. 14:00 -
Vlkov - Sudoměřice 8:0 (5:0) 10.09. 15:00 -
Planá n.Luž. B - Vlkov zrušen -
Červ. kůň - SK Sviny 0:5 (0:0) 28.08. 17:00 -
Sudoměřice - Vlkov 1:6 (1:2) 18.06. 17:00 -
Makov - Planá n.Luž. B 4:2 (2:1) 18.06. 14:00 -
SK Sviny - Sudoměřice 2:1 (1:0) 11.06. 15:00 -
Košice - Vlkov 1:3 (0:2) 05.06. 17:00 -
Sudoměřice - Makov 6:2 (1:1) 04.06. 13:00 -
Planá n.Luž. B - HD2D 8:0 (6:0) 29.05. 17:00