URBÁNEK Pavel
Rozhodčí
Posledních 50 odpískaných zápasů
-
Babice B - Šlapanice B 0:7 (0:3) 07.10. 15:00 -
Chudčice - Drásov 4:0 (1:0) 23.09. 15:30 -
Blažovice - Měnín 2:1 (0:1) 17.09. 15:30 -
Ketkovice - Židlochovice 5:1 (4:0) 10.09. 16:00 -
Vev. Bítýška B - Příbram 1:1 (0:1) 18.09. 16:00 -
Dolní Kounice - Pozořice 7:3 (3:2) 17.09. 15:30 -
Modřice - Popůvky 1:0 (1:0) 04.09. 16:00 -
Mor. Knínice - Mělčany 5:2 (2:0) 28.08. 14:30 -
Ochoz - Pozořice 4:3 (1:3) 21.08. 17:00 -
Šlapanice B - Židlochovice 3:7 (1:3) 14.08. 16:30 -
Židlochovice - Babice B 10:0 (5:0) 30.10. 14:30 -
Kupařovice - Popůvky 8:1 (2:0) 24.10. 14:30 -
Olomučany - Letovice 1:6 (1:3) 17.10. 15:00 -
Zbýšov - Měnín 4:0 (3:0) 16.10. 14:30 -
Mělčany - Zbraslav B 2:1 (1:1) 10.10. 15:00 -
Troubsko B - Zakřany 5:4 (4:1) 03.10. 15:00 -
Babice - Mor. Knínice 2:3 (1:1) 25.09. 14:00 -
Těšany - Mokrá-Horákov 2:2 (2:0) 19.09. 13:15 -
Zbýšov - Popůvky 4:0 (0:0) 12.09. 16:00 -
Chudčice - Vev. Knínice 2:3 (1:2) 11.09. 16:00 -
Mělčany - Dolní Kounice 2:3 (1:1) 11.09. 10:30 -
Kupařovice - Pozořice 2:1 (1:0) 05.09. 16:00 -
Mokrá-Horákov - Podolí B 2:1 (2:0) 28.08. 17:00 -
Řícmanice - Řečkovice 0:5 (0:4) 22.08. 16:00 -
Zbraslav B - Troubsko B 3:1 (0:1) 14.08. 17:00 -
Oslavany - Popůvky 3:1 (1:1) 07.08. 17:00 -
Vys. Popovice - Drásov 6:4 (3:2) 10.10. 15:00 -
Chudčice - Vev. Bítýška B 1:3 (0:1) 03.10. 15:00 -
Vev. Bítýška B - Troubsko B 1:2 (0:0) 27.09. 14:00 -
Šatava - Ořechov B 1:3 (0:1) 26.09. 15:30 -
Babice B - Hrušovany 0:7 (0:3) 19.09. 15:30 -
Troubsko - Zbýšov 7:1 (5:0) 12.09. 16:00 -
Kupařovice - Popůvky 7:2 (3:0) 06.09. 16:00 -
Ochoz - Újezd B 3:1 (1:1) 30.08. 16:30 -
Moutnice B - Rajhradice B 0:9 (0:4) 29.08. 14:00 -
Říčany - Pozořice 3:3 (2:0) 23.08. 17:00 -
Šatava - Vev. Knínice 0:5 (0:4) 22.08. 17:00 -
Zbraslav B - Mor. Bránice 1:7 (0:2) 16.08. 17:00 -
Ořechov - Blažovice 4:0 (3:0) 08.08. 17:00 -
Vev. Bítýška B - Vev. Knínice 2:1 (1:1) 02.11. 11:30 -
Ivančice B - Kupařovice 6:1 (2:1) 27.10. 14:30 -
Rajhradice B - Měnín B 2:1 (2:0) 13.10. 15:00 -
Újezd B - Moutnice B 6:1 (5:0) 06.10. 15:00 -
Vys. Popovice - Domašov-Říčky 8:2 (2:1) 28.09. 15:30 -
Střelice B - Oslavany B 1:1 (0:1) 22.09. 12:45 -
Těšany - Mokrá-Horákov 1:5 (0:1) 15.09. 13:45 -
Troubsko - Vojkovice B 17:0 (8:0) 14.09. 16:00 -
Zakřany - Radostice 2:1 (1:1) 12.09. 16:30 -
Rosice B - Vys. Popovice 1:1 (1:0) 08.09. 16:00 -
Oslavany B - Říčany B 5:0 (3:0) 31.08. 14:00