SVOBODA Jan
Rozhodčí
Posledních 50 odpískaných zápasů
-
Březová - Sloupnice 1:0 (0:0) 08.05. 17:00 -
Mor. Třebová B - Jaroměřice 0:1 (0:0) 05.05. 17:00 -
Ústí n/O B - Svitavy B 3:0 (2:0) 28.04. 17:00 -
Jiskra - Slatiňany 1:1 (1:0) 21.04. 16:00 -
Bítovany - Chroustovice 0:5 (0:2) 20.04. 17:00 -
H. Jelení - Přelouč B 2:0 (0:0) 31.03. 15:00 -
Jablonné - Skuteč 0:2 (0:1) 29.10. 14:00 -
Kunčina - Semanín 3:2 (1:0) 28.10. 14:00 -
Sloupnice - Pomezí 3:1 (1:1) 22.10. 15:00 -
Mor. Třebová B - Jehnědí 0:1 (0:0) 15.10. 15:30 -
Slatiňany - Jablonné 2:2 (2:0) 07.10. 16:00 -
Mor. Třebová - Jiskra 2:1 (1:1) 23.09. 16:30 -
Č. Třebová B - Mor. Třebová B 6:1 (1:1) 17.09. 16:30 -
Kerhartice - Rybník 3:0 (0:0) 16.09. 15:30 -
Tatenice - Jaroměřice 1:0 (0:0) 02.09. 16:00 -
Žamberk - Svitavy B 3:0 (1:0) 19.08. 17:00 -
Č. Třebová B - Sloupnice 2:2 (1:2) 13.08. 17:00 -
Jaroměřice - Dobříkov 2:3 (1:0) 11.06. 16:00 -
Březová - Semanín 0:1 (0:0) 03.06. 17:00 -
Jablonné - Svitavy B 2:3 (1:3) 26.05. 17:30 -
Moravany B - Přelovice 4:0 (0:0) 24.05. 18:00 -
Lanškroun B - Jehnědí 6:0 (0:0) 21.05. 17:00 -
Žamberk - Dobříkov 1:0 (1:0) 14.05. 17:00 -
Semanín - Pomezí 2:1 (1:0) 06.05. 16:00 -
Dobříkov - Mor. Třebová B 3:1 (1:0) 23.04. 14:30 -
Lanškroun B - Jaroměřice 0:0 (0:0) 09.04. 16:00 -
Jiskra B - Rudoltice 4:1 (3:0) 29.10. 14:30 -
Jehnědí - Libchavy 6:3 (2:0) 23.10. 14:30 -
Letohrad B - Prosetín 1:0 (1:0) 15.10. 10:15 -
Slatiňany - Moravany B 3:1 (0:1) 01.10. 15:00 -
Dobříkov - Svratouch 0:2 (0:1) 17.09. 15:30 -
Pomezí - Jehnědí 3:2 (2:1) 04.09. 17:00 -
Kunčina - Janov 2:3 (1:1) 27.08. 17:00 -
Mor. Třebová B - Žamberk 0:1 (0:1) 14.08. 17:00 -
Bystré - Jablonné 2:4 (1:3) 05.06. 17:00 -
Březová - Č. Heřmanice 0:3 (0:2) 28.05. 17:00 -
Libchavy - Kunčina 2:3 (1:3) 21.05. 17:00 -
Dobříkov - Sloupnice 2:3 (1:2) 30.04. 16:00 -
Libchavy - Pomezí 7:0 (2:0) 09.04. 15:30 -
Sopotnice - Mistrovice 3:0 (0:0) 24.10. 14:30 -
Dolní Třešňovec - Tatenice B 1:4 (1:3) 17.10. 14:30 -
Rudoltice - Brandýs 0:2 (0:1) 03.10. 15:00 -
Těchonín - Helvíkovice 1:4 (0:3) 25.09. 15:30 -
Sruby - Č. Třebová B 2:2 (1:1) 19.09. 15:30 -
D. Čermná - D. Dobrouč 3:4 (0:3) 11.09. 16:00 -
Jiskra B - Lichkov 2:1 (0:1) 05.09. 16:00 -
Žichlínek B - Kunvald 2:3 (0:1) 04.09. 16:00 -
Sopotnice - Řetová 0:2 (0:1) 29.08. 16:00 -
Žamberk B - Jiskra B 3:4 (2:4) 22.08. 16:30 -
Boříkovice - Kunvald 0:2 (0:1) 21.08. 13:00