URBAN Ondřej
Rozhodčí
Posledních 50 odpískaných zápasů
-
Mramotice - Pavlice 5:0 (2:0) 27.04. 10:15 -
Hevlín - Chvalovice 5:1 (3:1) 20.04. 15:30 -
Olbramkostel - St. Petřín 0:2 (0:1) 13.04. 16:30 -
Jamolice - Suchohrdly 3:6 (2:3) 07.04. 15:00 -
Hostěradice B - Slup 2:0 (2:0) 06.04. 16:30 -
Litobratřice - Božice B 1:1 (0:0) 30.03. 15:00 -
Olbramovice - Troskotovice 6:0 (2:0) 04.11. 14:00 -
Mramotice - Hostim 0:3 (0:3) 29.10. 14:00 -
Valtrovice - Slup 1:1 (0:1) 22.10. 14:30 -
Petrovice - Olbramovice B 3:1 (3:0) 22.10. 10:15 -
Hrabětice - Těšetice 4:1 (1:1) 15.10. 15:00 -
Jaroslavice B - Valtrovice 4:2 (2:0) 14.10. 15:00 -
Dyje - Mramotice 2:2 (1:2) 08.10. 15:30 -
FK Znojmo B - Prosiměřice B 5:0 (2:0) 17.09. 10:15 -
M. Krumlov C - Bohutice 4:4 (4:2) 10.09. 16:30 -
Hrabětice - Slup 1:3 (0:1) 09.09. 16:30 -
Litobratřice - Vedrovice 3:1 (2:0) 03.09. 16:30 -
Lesonice - M. Krumlov C 8:0 (3:0) 27.08. 17:00 -
Olbramovice - Jamolice 10:0 (5:0) 20.08. 17:00 -
Dyje - Štítary 0:5 (0:3) 20.05. 17:00 -
Vlasatice - Miroslav B 2:4 (1:3) 07.05. 17:00 -
Čejkovice - Prosiměřice B 2:1 (2:0) 30.04. 16:30 -
Hrušovany - Jezeřany 8:0 (4:0) 23.04. 16:30 -
Troskotovice - Vlasatice 3:3 (1:2) 09.04. 16:00 -
Čejkovice - Miroslav C 1:1 (0:0) 26.03. 15:00 -
Šatov B - Dyje 0:2 (0:0) 18.03. 15:00 -
Loděnice - Rakšice B 2:4 (2:1) 29.10. 14:00 -
Dyjákovice - Valtrovice 4:2 (2:1) 22.10. 15:00 -
Šatov B - Dyjákovice 0:2 (0:1) 15.10. 15:00 -
Vedrovice - Vlasatice 2:0 (0:0) 09.10. 15:30 -
Olbramkostel - FK Znojmo C 0:2 (0:2) 08.10. 15:30 -
Loděnice - Lesonice 1:3 (0:1) 02.10. 15:30 -
Slup - Těšetice 2:0 (0:0) 21.08. 17:00 -
Tasovice B - Micmanice 12:2 (6:1) 27.05. 18:00 -
Bantice - Grešlové Mýto 2:4 (1:2) 15.05. 16:30 -
Dyje B - Slup 4:3 (1:2) 17.04. 16:00 -
Hrabětice - Prosiměřice B 3:10 (1:3) 10.04. 15:30 -
Těšetice - Božice B 1:3 (0:1) 02.04. 15:30 -
Valtrovice - Hrabětice 20:1 (8:0) 24.10. 14:30 -
Hrabětice - Čejkovice 1:9 (0:4) 03.10. 15:00 -
FK Znojmo C - Křepice 5:3 (1:0) 25.09. 15:30 -
Dyjákovice - Přímětice B 2:8 (0:4) 18.09. 15:30 -
Slup - Hrabětice 4:0 (2:0) 12.09. 16:00 -
Dyje B - Božice B 2:6 (2:1) 05.09. 16:00 -
Dyjákovice - Šatov B 4:1 (1:0) 28.08. 16:30 -
Loděnice - Branišovice 3:2 (2:2) 04.10. 15:00 -
Havraníky - Hl. Mašůvky 0:5 (0:3) 03.10. 15:00 -
Rakšice B - Hostěradice B 16:0 (4:0) 13.09. 10:15 -
Těšetice - Vranov 3:1 (2:0) 06.09. 16:00 -
Mramotice - Křepice 1:2 (0:1) 30.08. 16:00