NOVOSÁD Jiří
Rozhodčí
Posledních 50 odpískaných zápasů
-
Union B - D. Počernice B 3:6 (0:4) 28.04. 17:00 -
Zbraslav B - Střešovice C 7:5 (5:2) 27.04. 17:00 -
Újezd C - Stodůlky B 3:1 (3:0) 21.04. 17:00 -
Junior - H. Měcholupy 5:5 (2:2) 14.04. 17:00 -
Kunratice B - Union B 6:3 (4:0) 06.04. 16:30 -
Dubeč B - Kbely B 2:0 (2:0) 29.03. 14:30 -
Smíchov B - Točná 9:0 (4:0) 24.03. 17:15 -
Hostivař B - D. Měcholupy 2:4 (1:3) 05.11. 14:00 -
Union B - Troja B 4:3 (4:3) 29.10. 17:00 -
Kyje B - Xaverov 1:3 (1:2) 22.10. 15:30 -
Union Žižkov - PerfectLanD 1:8 (1:5) 22.10. 13:00 -
Újezd C - Hostivař B 1:2 (1:1) 15.10. 17:00 -
Modřany B - Lipence B 3:2 (1:1) 24.09. 16:30 -
D. Měcholupy - Praga C 2:1 (2:0) 23.09. 14:00 -
Chodov B - H. Měcholupy 0:6 (0:1) 17.09. 16:30 -
Písnice - Union B 2:3 (0:1) 03.09. 17:00 -
Stodůlky C - Meteor C 0:4 (0:1) 02.09. 14:30 -
Dukla JM B - Dubeč B 1:4 (1:2) 21.05. 16:00 -
Suchdol - Lipence B 6:1 (4:0) 20.05. 16:30 -
Královice B - Třeboradice B 1:7 (1:4) 14.05. 16:00 -
Cholupice B - Sl. Malešice 0:9 (0:4) 13.05. 11:00 -
Třeboradice B - Union B 1:2 (1:1) 01.05. 17:00 -
Chodov B - Union Žižkov 4:1 (1:0) 30.04. 17:00 -
Točná - Slivenec B 5:1 (2:1) 29.04. 10:00 -
Čakovice B - Bohnice B 4:3 (4:0) 23.04. 17:00 -
Slivenec B - Modřany B 3:1 (1:1) 22.04. 17:00 -
Troja B - Chabry B 1:3 (0:2) 02.04. 16:30 -
Dukla JM B - Kyje B 8:0 (1:0) 01.04. 13:30 -
Libuš B - Třeboradice B 0:2 (0:2) 25.03. 13:00 -
Zbraslav B - Lipence B 5:2 (2:1) 19.03. 15:00 -
Koloděje - Kyje B 5:0 (2:0) 29.10. 14:30 -
Lochkov - Střešovice C 0:5 (0:1) 22.10. 15:30 -
Partisan B - Bohnice B 1:3 (1:1) 09.10. 14:00 -
Cholupice B - Koloděje 0:3 kont. (1:0) 08.10. 11:00 -
Lysolaje - Březiněves B 4:6 (2:4) 02.10. 16:00 -
International - Partisan B 3:0 (3:0) 18.09. 16:30 -
Hrdlořezy B - Sparta Krč 1:3 (1:3) 17.09. 12:30 -
Šeberov B - Hrdlořezy B 1:5 (0:1) 11.09. 17:00 -
Modřany B - Točná 7:1 (4:1) 28.08. 17:00 -
Královice B - Kačerov 3:1 (3:0) 20.08. 10:00 -
Košíře - Slivenec B 1:2 (1:0) 05.06. 17:00 -
Union Žižkov - Běchovice 7:0 (3:0) 04.06. 14:00 -
Střešovice C - Lochkov 3:0 (3:0) 29.05. 17:00 -
Štěrboholy B - Praga C 1:10 (0:4) 08.05. 17:00 -
Košíře - Točná 6:0 (2:0) 10.04. 16:30 -
Prosex - D. Počernice C 6:2 (2:1) 03.04. 16:30 -
Junior - Kolovraty B 5:3 (3:0) 24.10. 18:00 -
Dukla JM B - Štěrboholy B 6:1 (2:0) 24.10. 10:45 -
Partisan - Újezd B 2:1 (1:0) 18.09. 17:00 -
Zličín B - Písnice 6:1 (3:1) 29.08. 17:00