KOTÝK Marek
Rozhodčí
Posledních 50 odpískaných zápasů
-
Rosice B - Novosedly 3:2 (1:1) 05.05. 17:00 -
Novosedly - Zbraslav 1:1 (0:0) 06.04. 16:30 -
Moravská - Kyjov 3:5 (2:2) 17.03. 15:00 -
ČAFC - Višňové 1:2 (0:1) 28.10. 14:00 -
Křenovice - Svratka B 3:2 (1:2) 23.09. 16:00 -
Střelice - Višňové 1:0 (0:0) 10.09. 16:30 -
V. Bílovice - Blatnice 0:0 (0:0) 27.08. 17:00 -
Velká n. Vel. - Kozojídky 0:8 (0:2) 11.06. 10:00 -
FKD - Ráječko B 9:1 (5:0) 04.06. 10:30 -
Kozojídky - V.Němčice 3:0 (0:0) 21.05. 10:00 -
Střelice B - Budkovice 2:0 (2:0) 14.05. 14:30 -
Novosedly - Tuřany 0:1 (0:0) 13.05. 17:00 -
St. Poddvorov - Velká n. Vel. 1:1 (0:0) 30.04. 16:30 -
Újezd - Miroslav 1:2 (1:0) 02.04. 10:00 -
Vacenovice B - Blatnice 1:1 (0:0) 30.10. 14:00 -
Kyjov B - Čejč 2:3 (2:2) 30.10. 10:15 -
Dambořice - Dubňany B 3:2 (0:1) 23.10. 15:00 -
Vřesovice - Vracov 1:3 (0:2) 22.10. 15:00 -
Vacenovice B - Dambořice 2:3 (0:0) 16.10. 15:00 -
Hroznová Lhota B - KEN Veselí 8:3 (3:2) 15.10. 15:00 -
Žádovice - Vracov 1:2 (0:1) 25.09. 16:00 -
Hroznová Lhota B - Násedlovice 3:2 (3:1) 24.09. 16:00 -
Sobůlky - Nenkovice B 1:2 (0:0) 18.09. 15:15 -
Dubňany B - KEN Veselí 3:2 (2:1) 17.09. 16:30 -
Vlkoš - Blatnice 2:2 (2:1) 04.09. 17:00 -
Vracov - Žeravice 4:2 (1:1) 03.09. 16:30 -
Žádovice - Kostelec 5:2 (1:1) 21.08. 17:00 -
D. Bojanovice - Radějov 2:0 (1:0) 21.08. 10:15 -
Blatnice - Dubňany B 4:0 (2:0) 14.08. 16:30 -
Hroznová Lhota B - St. Poddvorov 1:1 (1:0) 11.06. 16:30 -
Moravany - Vřesovice 6:0 (4:0) 05.06. 17:00 -
Vlkoš - Kněždub 6:2 (2:2) 04.06. 10:00 -
KEN Veselí - Ratíškovice B 3:0 (1:0) 29.05. 17:00 -
Velká n. Vel. B - Nová Lhota 2:1 (0:1) 22.05. 10:00 -
Kněždub - D. Bojanovice 2:2 (1:1) 15.05. 16:30 -
D. Bojanovice - Hroznová Lhota B 4:0 (1:0) 08.05. 16:30 -
Nenkovice B - Čejkovice 4:1 (2:0) 24.04. 16:00 -
Lužice - Kostelec 2:2 (1:1) 17.04. 16:00 -
D. Bojanovice - Hovorany 1:0 (1:0) 10.04. 15:30 -
Lovčice - Věteřov 3:1 (1:0) 03.04. 15:30 -
Lipov - Vlkoš 3:2 (1:2) 27.03. 14:00 -
Domanín - Suchov 6:2 (3:1) 24.10. 15:00 -
Sobůlky - Nenkovice B 3:2 (1:1) 17.10. 10:15 -
Hr. Vrbka - Mor. Písek 3:3 (1:1) 10.10. 15:30 -
Radějov - Tv. Lhota 3:1 (2:1) 03.10. 15:00 -
Lužice - Hodonín 1:3 (0:1) 26.09. 16:00 -
Mikulčice B - Kostelec 3:2 (1:1) 19.09. 16:00 -
Velká n. Vel. B - Louka zrušen -
Kostelec - Lužice 2:0 (1:0) 29.08. 17:00 -
Čejč - Kyjov B 2:1 (2:1) 22.08. 17:00