VIČÁNEK Tomáš
Rozhodčí
Posledních 50 odpískaných zápasů
-
Traplice - Buchlovice 0:0 (0:0) 05.05. 16:30 -
Tlumačov - Záhlinice 2:0 (1:0) 28.04. 16:00 -
Neubuz - Zádveřice 1:1 (1:0) 21.04. 16:00 -
Buchlovice - O.N.Ves 1:0 (1:0) 14.04. 15:30 -
Slušovice B - Veselá 3:5 (1:1) 07.04. 10:15 -
Chropyně - Tlumačov 0:3 (0:0) 30.03. 15:00 -
Holešov B - Fryšták 5:4 (2:0) 24.03. 10:15 -
Těšnovice - Nedachlebice 2:3 (1:1) 23.03. 15:00 -
Lhota - Uh. Ostroh 1:4 (0:2) 11.11. 11:00 -
Lužkovice - H. Bečva 4:2 (1:1) 29.10. 14:00 -
Kostelec - Příluky 2:1 (1:0) 28.10. 14:00 -
Slušovice B - Březnice 2:1 (1:0) 22.10. 10:15 -
Chropyně - Tečovice 1:0 (0:0) 21.10. 14:30 -
Příluky - Tlumačov 3:4 (1:0) 27.09. 17:00 -
Slušovice B - Hvozdná 1:1 (0:1) 24.09. 10:15 -
Kostelec - Březnice 2:4 (1:3) 17.09. 15:30 -
Vlachovice - Jablůnka 8:1 (3:0) 16.09. 15:30 -
Brumov B - Choryně 1:1 (0:0) 10.09. 10:00 -
Holešov B - Louky 9:1 (8:0) 03.09. 10:15 -
Ořechov - Lhota 4:1 (1:0) 26.08. 16:30 -
Příluky - Březnice 3:2 (2:1) 20.08. 16:30 -
Traplice - Lhota 3:4 (2:0) 13.08. 17:00 -
Val.Klobouky - Hvozdná 0:3 (0:2) 18.06. 17:00 -
Rudimov - Šanov 4:2 (4:0) 17.06. 16:30 -
Fryšták B - Louky B 6:0 (3:0) 04.06. 17:00 -
Dobrkovice - Kudlov 2:2 (1:1) 04.06. 10:00 -
Trnava - Neubuz 0:1 (0:0) 28.05. 17:00 -
Jestřabí - Tichov 3:1 (0:1) 27.05. 17:00 -
Vysoké Pole - Návojná 5:2 (2:1) 21.05. 16:30 -
Lípa - Příluky B 2:0 (1:0) 21.05. 10:00 -
Bratřejov - Březůvky 5:2 (4:1) 14.05. 16:30 -
Pozlovice - Nedašova Lh. 0:1 (0:0) 13.05. 14:00 -
Hřivínův Újezd - Komárov 4:1 (1:1) 07.05. 16:30 -
Tečovice B - Doubravy 2:2 (2:0) 30.04. 16:00 -
Žlutava - Spytihněv 2:3 (0:0) 30.04. 13:00 -
Újezd - Jasenná 3:2 (2:1) 23.04. 16:00 -
H.Lhota - Zádveřice 5:1 (1:1) 22.04. 16:00 -
Racková - Hřivínův Újezd 4:2 (3:1) 16.04. 16:00 -
Kostelany - Částkov 1:1 (1:1) 02.04. 15:30 -
Doubravy - Mysločovice 4:2 (3:1) 30.10. 14:00 -
Rokytnice - Březůvky 3:2 (3:0) 29.10. 14:00 -
Újezd - Luhačovice B 4:1 (3:0) 23.10. 14:00 -
Louky B - Fryšták B 2:1 (1:0) 22.10. 14:00 -
Smolina - Jestřabí 1:5 (0:4) 16.10. 14:00 -
Pohořelice - Tečovice B 1:0 (1:0) 02.10. 15:00 -
Drnovice - Petrůvka 1:0 (0:0) 25.09. 14:00 -
Neubuz - Zádveřice 3:3 (1:2) 18.09. 15:30 -
Lužkovice B - Trnava 0:3 (0:1) 18.09. 10:00 -
Loučka - Sehradice 1:5 (1:1) 11.09. 16:00 -
Spytihněv - Tečovice B 1:0 (0:0) 04.09. 16:00