Olomoucký | Přerov | Okresní přebor
2023-2024
-
Lověšice - Radslavice 67-0-33 % 2:3 (1:0) 12.08. 17:00 -
Hor. Moštěnice B - Potštát 0-0-100 % 4:2 (4:2) 12.08. 17:00 -
H. Nětčice - Všechovice B 100-0-0 % 3:5 (3:2) 12.08. 17:00 -
Vlkoš - Čekyně 67-0-33 % 5:2 (2:0) 13.08. 15:00 -
Říkovice - Lipník B 34-33-33 % 2:1p. (0:0) 13.08. 17:00 -
Brodek B - Kozlovice 50-0-50 % 2:4 (1:1) 13.08. 17:00 -
Pavlovice - SK Bochoř 67-0-33 % 0:2 (0:1) 13.08. 17:00
-
Kozlovice - H. Nětčice 100-0-0 % 2:1p. (1:1) 19.08. 14:00 -
Čekyně - Pavlovice 100-0-0 % 0:5 (0:3) 19.08. 16:30 -
Všechovice B - Potštát 100-0-0 % 4:3p. (1:2) 19.08. 16:30 -
Radslavice - Brodek B 100-0-0 % 2:3 (0:0) 19.08. 16:30 -
SK Bochoř - Říkovice 100-0-0 % 0:3 (0:1) 20.08. 15:00 -
Lipník B - Lověšice 100-0-0 % 2:5 (2:1) 20.08. 16:30 -
Hor. Moštěnice B - Vlkoš 0-0-100 % 5:0 (0:0) 20.08. 16:30
-
Potštát - Kozlovice 50-0-50 % 4:3 (4:1) 26.08. 16:30 -
Lověšice - SK Bochoř 100-0-0 % 6:0 (2:0) 26.08. 16:30 -
Vlkoš - Pavlovice 50-0-50 % 2:0 (1:0) 27.08. 15:00 -
Říkovice - Čekyně 100-0-0 % 4:0 (2:0) 27.08. 16:30 -
H. Nětčice - Radslavice 100-0-0 % 3:5 (3:4) 27.08. 16:30 -
Hor. Moštěnice B - Všechovice B 100-0-0 % 1:2p. (0:1) 27.08. 16:30 -
Brodek B - Lipník B 100-0-0 % 5:6p. (2:2) 27.08. 16:30
-
Kozlovice - Hor. Moštěnice B 0-0-100 % 0:1 (0:1) 02.09. 14:00 -
Čekyně - Lověšice 0-0-100 % 0:2 (0:1) 01.09. 17:00 -
Radslavice - Potštát 100-0-0 % 5:1 (1:1) 02.09. 16:00 -
Všechovice B - Vlkoš 100-0-0 % 2:1 (1:1) 02.09. 16:00 -
SK Bochoř - Brodek B 0-0-100 % 1:2 (1:1) 03.09. 15:00 -
Lipník B - H. Nětčice 100-0-0 % 4:1 (2:1) 03.09. 16:00 -
Pavlovice - Říkovice 0-0-100 % 1:2 (1:1) 03.09. 16:00
-
Potštát - Lipník B 100-0-0 % 5:6 (3:2) 09.09. 16:00 -
Lověšice - Pavlovice 100-0-0 % 3:0 (0:0) 09.09. 16:00 -
Všechovice B - Kozlovice 100-0-0 % 2:3p. (0:1) 09.09. 16:00 -
Vlkoš - Říkovice 0-0-100 % 4:0 (1:0) 10.09. 15:00 -
H. Nětčice - SK Bochoř 100-0-0 % 5:2 (2:1) 10.09. 16:00 -
Brodek B - Čekyně 100-0-0 % 6:2 (6:0) 09.09. 16:00 -
Hor. Moštěnice B - Radslavice 100-0-0 % 2:1p. (0:0) 10.09. 16:00
-
Vlkoš - Kozlovice 0-0-0 % 1:7 (1:2) 16.09. 15:00 -
Čekyně - H. Nětčice 0-0-0 % 2:1 (1:1) 16.09. 15:30 -
SK Bochoř - Potštát 0-0-0 % 1:6 (1:5) 17.09. 15:00 -
Říkovice - Lověšice 0-0-0 % 4:3p. (1:2) 17.09. 15:30 -
Pavlovice - Brodek B 0-0-0 % 0:4 (0:3) 17.09. 15:30 -
Lipník B - Hor. Moštěnice B 0-0-0 % 1:3 (0:1) 17.09. 15:30 -
Radslavice - Všechovice B 0-0-0 % 2:1 (2:1) 17.09. 15:30
-
Kozlovice - Radslavice 0-0-0 % 5:2 (1:1) 23.09. 14:00 -
Potštát - Čekyně 0-0-0 % 4:2 (1:1) 23.09. 15:30 -
Lipník B - Všechovice B 0-0-0 % 1:2p. (0:0) 23.09. 15:30 -
Vlkoš - Lověšice 0-0-0 % 1:2 (0:0) 24.09. 15:00 -
H. Nětčice - Pavlovice 0-0-0 % 3:1 (2:0) 24.09. 15:30 -
Hor. Moštěnice B - SK Bochoř 0-0-0 % 2:0 (0:0) 24.09. 15:30 -
Brodek B - Říkovice 0-0-0 % 1:2 (1:1) 24.09. 15:30
-
Čekyně - Hor. Moštěnice B 50-0-50 % 2:1 (0:0) 30.09. 15:00 -
Lověšice - Brodek B 100-0-0 % 1:3 (1:0) 30.09. 15:00 -
Radslavice - Vlkoš 50-0-50 % 3:1 (2:0) 01.10. 15:00 -
Pavlovice - Potštát 50-50-0 % 1:4 (1:0) 01.10. 15:00 -
Říkovice - H. Nětčice 50-0-50 % 1:4 (0:2) 01.10. 15:00 -
SK Bochoř - Všechovice B 50-0-50 % 0:8 (0:5) 01.10. 15:00 -
Lipník B - Kozlovice 0-50-50 % 3:4 (1:0) 01.10. 15:00
-
Kozlovice - SK Bochoř 100-0-0 % 7:0 (3:0) 07.10. 14:00 -
Potštát - Říkovice 0-0-0 % 3:4 (0:2) 28.09. 15:00 -
Všechovice B - Čekyně 100-0-0 % 3:1 (2:0) 07.10. 15:00 -
Radslavice - Lipník B 100-0-0 % 2:1 (1:0) 07.10. 15:00 -
H. Nětčice - Lověšice 0-0-100 % 4:3p. (2:3) 08.10. 15:00 -
Vlkoš - Brodek B 0-0-100 % 0:1 (0:0) 08.10. 15:00 -
Hor. Moštěnice B - Pavlovice 100-0-0 % 4:1 (2:1) 08.10. 15:00
-
Čekyně - Kozlovice 0-0-0 % 1:5 (1:2) 14.10. 14:30 -
Lověšice - Potštát 0-0-0 % 3:4p. (2:0) 14.10. 14:30 -
SK Bochoř - Radslavice 0-0-0 % 3:5 (1:2) 15.10. 14:30 -
Lipník B - Vlkoš 0-0-0 % 3:4 (1:1) 15.10. 14:30 -
Brodek B - H. Nětčice 0-0-0 % 3:0 (2:0) 15.10. 14:30 -
Pavlovice - Všechovice B 0-0-0 % 0:2 (0:0) 15.10. 14:30 -
Říkovice - Hor. Moštěnice B 0-0-0 % 2:1 (1:1) 15.10. 14:30
-
Kozlovice - Pavlovice 50-0-50 % 4:1 (1:1) 21.10. 14:00 -
Potštát - Brodek B 0-0-100 % 5:1 (4:0) 21.10. 14:30 -
Radslavice - Čekyně 50-0-50 % 6:0 (4:0) 21.10. 14:30 -
Všechovice B - Říkovice 50-0-50 % 5:4p. (1:2) 21.10. 14:30 -
Vlkoš - H. Nětčice 0-0-100 % 0:3 (0:3) 22.10. 14:30 -
Lipník B - SK Bochoř 50-50-0 % 5:2 (1:0) 22.10. 14:30 -
Hor. Moštěnice B - Lověšice 100-0-0 % 1:4 (0:2) 22.10. 14:30
-
Čekyně - Lipník B 0-0-0 % 0:4 (0:1) 28.10. 14:30 -
Lověšice - Všechovice B 0-0-0 % 3:1 (1:1) 28.10. 14:30 -
Říkovice - Kozlovice 0-0-0 % 0:8 (0:3) 29.10. 14:30 -
H. Nětčice - Potštát 0-0-0 % 3:6 (0:1) 29.10. 14:30 -
Pavlovice - Radslavice 0-0-0 % 3:5 (2:4) 29.10. 14:30 -
SK Bochoř - Vlkoš 0-0-0 % 3:2p. (0:1) 29.10. 14:30 -
Brodek B - Hor. Moštěnice B 0-0-0 % 3:1 (2:0) 28.10. 13:30
-
Kozlovice - Lověšice 0-0-0 % 7:1 (5:0) 04.11. 14:00 -
Potštát - Vlkoš 0-0-0 % 2:3 (1:2) 04.11. 14:00 -
Všechovice B - Brodek B 0-0-0 % 6:1 (1:1) 05.11. 14:00 -
Radslavice - Říkovice 0-0-0 % 6:3 (3:0) 04.11. 14:00 -
Hor. Moštěnice B - H. Nětčice 0-0-0 % 3:2p. (2:0) 05.11. 14:00 -
SK Bochoř - Čekyně 0-0-0 % 2:1p. (1:0) 04.11. 14:00 -
Lipník B - Pavlovice 0-0-0 % 5:1 (2:0) 05.11. 14:00
-
Čekyně - SK Bochoř 67-0-33 % 1:2 (0:2) 23.03. 15:00 -
Lověšice - Kozlovice 33-0-67 % 0:4 (0:3) 23.03. 15:00 -
Říkovice - Radslavice 33-0-67 % 3:2p. (0:1) 24.03. 15:00 -
Vlkoš - Potštát 67-0-33 % 2:3p. (1:1) 24.03. 15:00 -
H. Nětčice - Hor. Moštěnice B 100-0-0 % 1:2p. (1:1) 24.03. 15:00 -
Brodek B - Všechovice B 33-0-67 % 6:3 (2:2) 23.03. 15:00 -
Pavlovice - Lipník B 33-0-67 % 6:0 (3:0) 24.03. 15:00
-
Kozlovice - Brodek B 100-0-0 % 4:2 (3:2) 30.03. 14:00 -
Čekyně - Vlkoš 0-0-100 % 2:3 (1:2) 30.03. 15:00 -
Všechovice B - H. Nětčice 100-0-0 % 1:2p. (0:1) 30.03. 15:00 -
Radslavice - Lověšice 100-0-0 % 7:2 (4:1) 30.03. 15:00 -
Lipník B - Říkovice 100-0-0 % 5:0 (0:0) 31.03. 15:00 -
Potštát - Hor. Moštěnice B 100-0-0 % 3:0 (0:0) 30.03. 15:00 -
SK Bochoř - Pavlovice 100-0-0 % 0:3 (0:1) 31.03. 15:00
-
Lověšice - Lipník B 0-0-100 % 5:2 (1:1) 06.04. 15:30 -
Potštát - Všechovice B 100-0-0 % 3:4 (2:2) 06.04. 15:30 -
Vlkoš - Hor. Moštěnice B 100-0-0 % 4:2 (3:0) 07.04. 15:00 -
Říkovice - SK Bochoř 100-0-0 % 3:2 (1:1) 07.04. 15:30 -
H. Nětčice - Kozlovice 0-0-100 % 3:2p. (2:1) 07.04. 15:30 -
Pavlovice - Čekyně 100-0-0 % 2:3 (1:1) 07.04. 15:30 -
Brodek B - Radslavice 100-0-0 % 7:4 (4:1) 07.04. 10:30
-
Kozlovice - Potštát 50-0-50 % 2:1p. (1:1) 13.04. 14:00 -
Čekyně - Říkovice 100-0-0 % 3:4p. (3:2) 13.04. 15:30 -
Radslavice - H. Nětčice 50-0-50 % 1:5 (1:3) 13.04. 15:30 -
Všechovice B - Hor. Moštěnice B 100-0-0 % 2:0 (1:0) 13.04. 15:30 -
SK Bochoř - Lověšice 50-0-50 % 2:7 (1:3) 14.04. 15:00 -
Lipník B - Brodek B 100-0-0 % 1:9 (0:4) 14.04. 15:30 -
Pavlovice - Vlkoš 50-0-50 % 0:2 (0:1) 14.04. 15:30
-
Potštát - Radslavice 33-0-67 % 3:1 (3:1) 20.04. 16:00 -
Lověšice - Čekyně 67-0-33 % 2:3p. (2:1) 20.04. 16:00 -
Vlkoš - Všechovice B 0-0-100 % 3:1 (2:0) 21.04. 15:00 -
Říkovice - Pavlovice 34-33-33 % 2:5 (0:3) 21.04. 16:00 -
H. Nětčice - Lipník B 67-0-33 % 9:2 (2:1) 21.04. 16:00 -
Brodek B - SK Bochoř 100-0-0 % 5:1 (2:1) 21.04. 16:00 -
Hor. Moštěnice B - Kozlovice 34-33-33 % 1:3 (0:2) 21.04. 16:00
-
Kozlovice - Všechovice B 100-0-0 % 3:1 (2:0) 27.04. 11:00 -
Čekyně - Brodek B 50-0-50 % 1:5 (1:2) 27.04. 16:00 -
Radslavice - Hor. Moštěnice B 100-0-0 % 4:0 (2:0) 27.04. 16:00 -
SK Bochoř - H. Nětčice 100-0-0 % 28.04. 15:00 -
Lipník B - Potštát 50-50-0 % 28.04. 16:00 -
Pavlovice - Lověšice 50-0-50 % 28.04. 16:00 -
Říkovice - Vlkoš 50-50-0 % 28.04. 16:00
-
Lověšice - Říkovice -:- (-:-) 04.05. 16:30 -
Potštát - SK Bochoř -:- (-:-) 05.05. 15:00 -
Všechovice B - Radslavice -:- (-:-) 04.05. 16:30 -
Kozlovice - Vlkoš -:- (-:-) 04.05. 14:00 -
H. Nětčice - Čekyně -:- (-:-) 05.05. 16:30 -
Hor. Moštěnice B - Lipník B -:- (-:-) 05.05. 16:30 -
Brodek B - Pavlovice -:- (-:-) 04.05. 16:30
-
Čekyně - Potštát -:- (-:-) 11.05. 16:30 -
Lověšice - Vlkoš -:- (-:-) 11.05. 16:30 -
Všechovice B - Lipník B -:- (-:-) 11.05. 16:30 -
Radslavice - Kozlovice -:- (-:-) 11.05. 16:30 -
SK Bochoř - Hor. Moštěnice B -:- (-:-) 12.05. 15:00 -
Říkovice - Brodek B -:- (-:-) 12.05. 16:30 -
Pavlovice - H. Nětčice -:- (-:-) 12.05. 16:30
-
Kozlovice - Lipník B -:- (-:-) 18.05. 14:00 -
Potštát - Pavlovice -:- (-:-) 18.05. 17:00 -
Všechovice B - SK Bochoř -:- (-:-) 18.05. 17:00 -
Vlkoš - Radslavice -:- (-:-) 19.05. 15:00 -
H. Nětčice - Říkovice -:- (-:-) 19.05. 17:00 -
Hor. Moštěnice B - Čekyně -:- (-:-) 19.05. 17:00 -
Brodek B - Lověšice -:- (-:-) 18.05. 17:00
-
Čekyně - Všechovice B -:- (-:-) 25.05. 17:00 -
Lověšice - H. Nětčice -:- (-:-) 25.05. 17:00 -
SK Bochoř - Kozlovice -:- (-:-) 26.05. 15:00 -
Říkovice - Potštát -:- (-:-) 26.05. 17:00 -
Lipník B - Radslavice -:- (-:-) 26.05. 17:00 -
Brodek B - Vlkoš -:- (-:-) 25.05. 17:00 -
Pavlovice - Hor. Moštěnice B -:- (-:-) 26.05. 17:00
-
Kozlovice - Čekyně -:- (-:-) 01.05. 15:00 -
Potštát - Lověšice -:- (-:-) 01.06. 17:00 -
Všechovice B - Pavlovice -:- (-:-) 01.06. 17:00 -
Radslavice - SK Bochoř -:- (-:-) 01.06. 17:00 -
Vlkoš - Lipník B -:- (-:-) 02.06. 15:00 -
H. Nětčice - Brodek B -:- (-:-) 02.06. 17:00 -
Hor. Moštěnice B - Říkovice -:- (-:-) 02.06. 17:00
-
Čekyně - Radslavice -:- (-:-) 08.06. 17:00 -
Lověšice - Hor. Moštěnice B -:- (-:-) 08.05. 16:00 -
SK Bochoř - Lipník B -:- (-:-) 09.06. 15:00 -
Říkovice - Všechovice B -:- (-:-) 09.06. 17:00 -
H. Nětčice - Vlkoš -:- (-:-) 09.06. 17:00 -
Brodek B - Potštát -:- (-:-) 08.06. 17:00 -
Pavlovice - Kozlovice -:- (-:-) 09.06. 17:00
-
Kozlovice - Říkovice -:- (-:-) 08.05. 15:00 -
Potštát - H. Nětčice -:- (-:-) 15.06. 17:00 -
Všechovice B - Lověšice -:- (-:-) 15.06. 17:00 -
Radslavice - Pavlovice -:- (-:-) 15.06. 17:00 -
Vlkoš - SK Bochoř -:- (-:-) 16.06. 15:00 -
Hor. Moštěnice B - Brodek B -:- (-:-) 16.06. 17:00 -
Lipník B - Čekyně -:- (-:-) 16.06. 17:00
Tabulka | Z | Skóre | B | |
---|---|---|---|---|
1 | FK Kozlovice | 19 | 74:26 | 46 |
2 | FK Brodek u Přerova B | 19 | 69:43 | 40 |
3 | TJ Sokol Radslavice | 19 | 66:46 | 38 |
4 | Tatran Všechovice B | 19 | 51:38 | 34 |
5 | Lověšice | 18 | 54:44 | 31 |
Nejlepší střelci | Góly | |
---|---|---|
1 | Marek Přikryl | 30 |
2 | Stanislav Rakovský | 19 |
3 | Michal Gluch | 19 |
4 | Serhii Khrapach | 18 |
5 | Nikolas Dycha | 16 |
Jméno | ZB | Ú | BE | |
---|---|---|---|---|
1 | Jiří Klik | 19 | 40,4% | 1 |
2 | Radek Hruška | 14 | 33,3% | 0 |
3 | Venca Likeš | 9 | 32,1% | 0 |
4 | Jaromír Bělunek | 7 | 50,0% | 0 |
5 | Roman Růžička | 5 | 71,4% | 0 |
Nejnovější události
M. Liška 16:12 26.4.2024 Tip: výhra domácích Kozlovice M. Liška 16:12 26.4.2024 Tip: výhra hostů Brodek M. Liška 16:12 26.4.2024 Tip: výhra domácích Radslavice M. Liška 16:12 26.4.2024 Tip: výhra domácích SK Bochoř M. Liška 16:12 26.4.2024 Tip: remíza Lipník - Potštát