6.kolo, Plzeňský | Plzeň - Sever | Okresní přebor , 2016-2017

V Mladoticích se pěkně červenalo, ale i góly padaly

33. O. Krofta , 43. T. Randa , 70. O. Krofta , 89. T. Randa (p.) - 60. T. Šobr , 62. D. Dudík
0

Tři červené karty během deseti minut, je to možné

První poločas v režii domácích Mladotic

Do zápasu nastoupili lépe domácí hráči, byli aktivnějším týmem a měli i více ze hry, Líně se jen těžko dostávali do hry a tak bylo jen otázkou času kdy padne branka. To se domácím povedlo ve třicáté třetí minutě po centru Slacha dorazil do branky balón Ota Krofta. Za dalších deset minut bylo v Mladoticích ještě veseleji. Po dalším centru se tentokrát prosadil Tomáš Randa.

Zásah rozhodčího do utkání třemi červenými kartami

Druhou část začali lépe hosté a po hodině hry se dočkali zasloužené odměny v podobě kontaktního gólu, ktarý padl po akci z pravé strany a doklepnutí Tomáše Šobra. A za dvě minuty již bylo vyrovnáno. Z prava vápna napřáhl Dušan Dudík a prostřelil vše co mu stálo v cestě. Ovšem domácí se rychle vrátili do vedení po nacvičeném autu se opět prosadil krofta.     Následovala desetiminutovka rozhodčího. Vše začalo v sedmdesáté páté minutě. Po druhé žluté se poručel do sprch domácí Krofta František. Za tři minuty ho taktéž po druhé žluté následoval hostující Antonín Mašek. A do devíti poslal rozhodčí hosty v osmdesáté páté minutě, když také po druhé žluté opustil nedobrovolně hřiště Tomáš Šoul. Minutu před vypršením nešťastně zasáhl gólman Mašek Slacha a kopala se penalta, kterou bezpečně proměnil Tomáš Randa a upravil stav na konečných 4:2.

TJ Sokol Mladotice
Zdeněk Kučera: V první půli jsme byli lepší ve druhé se hra srovnala a se štěstím jsme vyhráli.