10.kolo, Plzeňský | Plzeň - Sever | Okresní přebor , 2016-2017

--

--

Líně si připsaly v důležitém utkání druhou výhru v sezoně

0

V souboji týmů ze spodku tabulky nepomohlo Kožlanům ani vedení a ani domácí prostředí.

Na těžkém terénu vybojovali domácí vedení

Zápas ve kterém se potkaly prozatím neúspěšné celky ze dna tabulky sledovalo šedesát diváků a hrálo se na velmi těžkém terénu. Do utkání dobře vlétli domácí, kteří již v desáté minutě šli do vedení po přihrávce před vápno se k zakončení probojoval Luboš Tupý a zakončením k tyči zařídil stav 1:0. Také hosté se probojovali k šanci, ovšem Vágner sám před bránou zklamal.

Paradoxně po vyloučení Líně zápas otočily

Začátek druhého poločasu přinesl červenou kartu pro kapinána hostů Jana Tycara. Jenže od té chvíle jakoby domácí usnuli na vavřínech. Po hodině hry se povedlo hostům vyrovnat. Po rozehraném přímém kopu se k dorážce dostal Pavel Staškovič a vyrovnání bylo na světě. Poté se dostali do šancí i domácí, konkrétně Špaček po odraženém míči ve vápně trefil jen golmana a Hromada ze slibné pozice minul. Deset minut před koncem Aschenbrenner vyslal přetažený centr, který si našel Vladimír Zítka a zavěsil.