Kroka řídil výhru Dolan

5. J. Zima , 75. J. Kratochvíl - 11. R. Kroka , 16. R. Kroka , 49. L. Semanišin , 80. I. Tokar , 90. R. Kroka (p.)
0

TJ Dolany u Jaroměře
Pavel Martínek: Oproti minulému zápasu nám chybělo 7! hráčů a tak jsme sestavu doslova lepili z těch, kterým není fotbal v Dolanech lhostejný. Začátek v Machově nebyl z nejšťastnějších. Na mokrém terénu se již v páté minutě po dlouhém odkopu od domácí branky prosadil z brejku rychlonohý Zima a v tuto chvíli by na nás asi nikdo nevsadil. Postupem času se hra ovšem začala vyrovnávat a v 11. minutě se před domácí brankou prosmýkl Kroka a z první naší akce bylo vyrovnáno. Obrat byl dokonán v 16. minutě, když Tokar lišácky rozehrál přímý kop na Kroku a ten se trefil parádně 1:2. Domácí byli aktivnější, ale naše poctivá hra jim nedovolovala nějakou vyloženější šanci. Když už se do ní dostali, zaskočil Semanišin na brankové čáře za Podstatu. Po přestávce nám domácí chybou v obraně nabídli další možnost ke skórování. Kroka vybojoval míč před vyběhnutým brankářem, mezi nohami domácího obránce přihrál Semanišinovi a ten se téměř do prázdné branky nemýlil 1:3. Poté jsme se spíše soustředili na to abychom neinkasovali. To se dařilo až do 75. minuty, kdy Podstata špatně vyběhl na centrovaný míč a pro domácího Kratochvíla nebyl problém tuto hrubku potrestat 2:3. Domácí vrhli všechny síly do útoku a tak v 80. minutě nechali dost prostoru pro Tokara, který si pohrál s obránci i brankářem a zvýšil na 2:4, čím naši hru uklidnil. V 90. minutě pak pláchnul Strašidlo kterého zastavili domácí až faulem v pokutovém území a Kroka tak z penalty završil svůj hattrick. Utkání s přehledem odřídil osamocený rozhodčí Martin Pálka.

Počet diváků: 30. Rozhodčí: Pálka Martin - ŠOLÍN Karel (N), MARTINEC Pavel (N).