6.kolo, Královéhradecký | Jičín | III. třída , 2016-2017

--

--

Jednoznačné vítězství Železnice nad Robousy v poměru 0:6.

0

V úvodu se hrál vyrovnaný zápas, ale trvalo déle, než přišly první příležitosti. Ty si vypracovali domácí  a první se ujala ve 27.minutě, kdy otevřel skóre kapitán Michal Daniš. O pět minut později se za vápnem opřel do balónu Drahoňovský a střelou k tyči nedal Doležalovi šanci. Pohodlný tříbrankový náskok zajistil potom Procházka ve 37.minutě.

Ve druhé půli už neměl fotbal tempo, domácí jasně dominovali a pohodlně dokráčeli k výhře. V 56.minutě přidal po pěkné přihrávce Jarky Daniše čtvrtý gól Michal Daniš, v 62.minutě si to oba bráchové vyměnili a po  pěkné akci už to bylo 5:0. Konečnou podobu dala výsledku Králova dorážka čtyři minuty před koncem.

TJ Sokol Železnice B
Jína Michal (trenér Železnice B): Dnes jsme odehráli nečekaně snadné utkání. Hosté hráli vyrovnanou partii jen v prvních dvaceti minutách, poté už jsme byli jasně aktivnější a fotbalovější. Za první poločas bych pochválil všechny hráče, zvláštní zmínku určitě zaslouží Michal Daniš, který byl u pěti našich branek.

SK HOŠEK Robousy
Chýlek Milan (kapitán Robous): Soupeř byl jednoznačně lepší a po zásluze vyhrál....

J. Čistecký [-] - K. Ziegelheim [-] , M. Pejskar [-] , F. Procházka [-] (61. P. Čevela [-] ) , T. Jerie [-] - O. Daniš [-] (52. D. Král [-] ) , P. Smolík [-] (61. M. Daniš [-] ) , O. Drahoňovský [-] , T. Rejmont [-] - J. Daniš [-] (62. J. Nožička [-] ) , M. Daniš [-] (80. K. Ziegelheim [-] ) -

- T. Doležal [-] , M. Štraub [-] (73. Š. Vávra [-] ) , J. Kynčl [-] , D. Brendl [-] (74. T. Douša [-] ) , J. Holec [-] , Z. Materna [-] , M. Chýlek [-] , J. Holec [-] (65. D. Kalfeřt [-] ) , L. Drbohlav [-] (46. J. Machačka [-] ) , J. Sklenář [-] , L. Wedlich [-] (55. D. Brendl [-] )

ŽK: 11. F. Procházka , 78. D. Král - 12. M. Štraub .
Počet diváků: 122. Rozhodčí: Novotný Petr LB - DANIŠ Martin (N), KARÁSEK Petr (N).