17.kolo, Plzeňský | Plzeň - Sever | III. třída , 2016-2017

Úlice potvrdila roli favorita

0

Úlice si i po zápase s Hvozdem drží skvělou domácí bilanci.

Lepší vstup hostů s rychlou odpovědí domácích

Úlice po náročném souboji se Žihlí, přivítala na svém trávníku desátý celek tabulky TJ Svornost Hvozd. Vzhledem k postavení obou týmu v tabulce byl favorit jednoznačný, ale hostující borci nedali od začátku Úlici nic zadarmo. V 10. minutě otevřel skóre zápasu Zdeněk Reif a poslal Hvozd do překvapivého jednobrankového vedení. To však netrvalo ani tři minuty, ve 12. minutě se prosadil domácí Františe Popelka a srovnal stav zápasu - 1:1. První poločas se nesl ve velice vyrovnaném duchu, šance byly k vidění na obou stránách, žádná z nich však brankou neskončila, a tak do kabin šla mužstva za smírného stavu 1:1.

Aktivnější Úlice si došla pro tři body

Do druhého poločasu vstoupili lépe domácí borci. Už v 50. minutě se prosadil znovu František Popelka a poslal svůj tým do vedení - 2:1. O osm minut později se prosadil Jan Čermák a rázem domácí byli v dvougólovém trháku - 3:1. Úspěšnou čtvrthodinku domácích završil gólem na konečných 4:1 Ladislav Soukup a definitivně rozhodl o třeczh bodech pro domácí mužstvo. V tomto zápase rozhodlo hlavně víc fyzických sil na straně domácích, protože fotbalové kvalita byla na obou stranách.

SK Viktoria Úlice
Emil Šámal (trenér): Bouhžel jsme rychle inkasovali, naštěstí jsme však dokázali ihned odpovědět. Naše slabá stránka, která nás tuto sezónu trápí je proměňování šancí, s tím se doopravdy potýkáme každý zápas. Ve druhé půli jsme měli krásnou dvacetiminutovku, kdy jsme proměnili, co jsme mohli a rozhodli tím zápas. Soupeř na to, že tam byli starší kluci tak hráli opravdu dobře. Nejlepší hráč František Popelka

TJ Svornost Hvozd
Daniel Šlehofer (hráč): První půle byla vyrovnaná, kdy jsme se po pěkné akci dostali do vedení. Druhou půli už byla Úlice aktivnější a i přes naší snahu jsme třikrát inkasovali. Určitě se nemáme za co stydět, což potvrdily i ohlasy domácích po zápase.

P. Kalián [-] - M. Brada [-] , F. Popelka [-] , M. Sadílek [-] , V. Santos [-] , L. Soukup [-] , D. Šablatura [-] , J. Čermák [-] , D. Pánek [-] , J. Kos [-] , J. Hobl [-]

J. Lego [-] - J. Schön [-] , Z. Reif [-] (80. K. Junas [-] ) , P. Korbel [-] , M. Reiprich [-] , D. Jurinec [-] , D. Šlehofer [-] , L. Valtr [-] (46. R. Černý [-] ) , F. Kolář [-] , T. Ceperko [-] , J. Běhounek [-]

Počet diváků: 30. Rozhodčí: VOCELKA Milan - LIŠKA Jaroslav (N), VENTA Vladimír (N).