21.kolo, Liberecký | Jablonec nad Nisou | Okresní přebor , 2014-2015

--

--

Utkání dvou vyrovnaných týmů ovládly Jenišovice

0

Ve 21. kole jabloneckého Okresního přeboru bylo k vidění utkání dvou velmi vyrovnaných celků. Utkání lépe vyznělo pro domácí Jenišovice B a body tak neputují do Radčic.

Domácí hráli zápas současně s A týmem, a tak se na boj o 9. místo v tabulce nemohli posílit. Přesto byli i s podporou větru v úvodu lepším týmem. Hosté se snažili hrozit rychlým protiútokem, ale chyběla jim přesnost ve finální části. Domácí se ujali vedení brankou Kočího, který „angličanem" nedal Řehákovi šanci. Radčice sice vyrovnaly, ale o dvě minuty později Rác vrátil vedení domácím. Když v závěru po nejhezčí akci zápasu Kočí - Fiala - Rác domácí vsítili třetí branku, šlo se do kabin za stavu 3:1. V druhé půli vítr víc tlačil Radčice, ale ty se k ohrožení domácí branky prakticky nedostaly. Rychlé kontry Jenišovic také neskončily brankou, a tak skončil zápas zaslouženým vítězstvím domácích. Zápas se povedl i arbitrům v čele s hlavním Lejskem.

FC Jenišovice B
Petr Pohl (funkcionář Jenišovice): Kluci dnes hráli skvěle. Jsem rád, že jsme dokázali zvítězit v důležitém zápase a dostaneme se ještě do horní poloviny tabulky.