4.kolo, Vysočina | Třebíč | Okresní přebor , 2017-2018

29. M. Trnka (p.) , 39. D. Lojka , 66. J. Trnka , 88. J. Trnka - 51. P. Nevrkla
0

Fotbalisté Blatnice využili domácího prostředí k výhře nad Jemnickem B 4:1

Domácí se prosadili dvakrát

Domácí chtěli zaváhání z Pyšele napravit v utkání na vlastní hřišti proti rezervě Jemnicka. Domácí začali od úvodu velmi aktivně ale na první branku museli čekat do 29´minuty, kdy se z pokutového kopu trefil Michal Trnka. Hned o 10´minut později se po závaru ve velkém vápně prosadil Dan Lojka a domácí šli do kabin za stavu 2:0.

Domácí si vítězství pohlídali

Druhá půle začala vyrovnaně a hosté v 51´minutě zásluhou Nevrkly vstřelili kontaktní branku. Domácí začali ale opět v utkání dominovat a dvěma brankami v 66´ a 88´minutě Jirky Trnky navýšili na konečných 4:1 a zaslouženě si připsali 3 body.