3.kolo, Jihočeský | Prachatice | Okresní přebor sk. A, 2017-2018

--

--

--

--

Domácí tým potvrdil roli favorita a hostující rezervě nedal zejména v druhém poločase šanci

33. M. Rybáček (vl.) , 52. M. Hrabák , 76. J. Hanzal (p.) , 77. M. Vašura , 81. J. Hanzal - 2. M. Dvořák
0

Spojený hošticko-lažišťský klub ukazál, jak bude silný. V druhém poločase dominoval a ukázal svou sílu.

Poločas byl ještě vyrovnaný, když hosté rychle vedli. Domácí srovnali až v závěru, ale nadechli se tím k velkému tlaku

Zápas nabídl zajímavý první poločas. V tom hosté ještě stačili na nátlakovou hru domácích, kteří se dlouho dostávali do provozní teploty. To ještě Netoličtí podmínili vedoucí brankou hned z prvního útoku, a ve druhé minutě skórovali Dvořákem. Domácí na hoštickém vršku dlouho hledali střeleckou mušku. Byl to zajímavý zápas, kde netoličtí mladíci trápili favorita. Tým domácích se probral po půlhodině  a ve 33. minutě vyrovnal, kdy za záda vlastního brankáře srazil centrovaný míč Rybáček. Domácí srovnali krok a pomalu nabírali převahu. Do kabin se šlo za nerozhodného stavu.

Druhé dějství přineslo domácí exhibici

Po sedmi minutách této části posílá Hrabák domácí do vedení a pomalu se rozhodovalo o osudu utkání. Spojený celek získal trvalou převahu, kterou stupňoval, ale branky jako by ne a ne přijít. Vše přinesla závěrečná dvacetiminutovka, kdy během 76 a 77. minuty přidali branky Hanzal z pokutového kopu a Vašura a bylo rozhodnuto. Vše uzavřel svým druhým gólem Hanzal a hosté tak z Hoštického vršku pod Boubínem odjížděli s nepopulárním bůrem.

FC Šumavské Hoštice
O. Vašura [-] - J. Hanzal [-] , P. Pahorecký [-] (87. P. Fleischmann [-] ) , T. Gaier [-] , M. Vašura [-] , J. Mocek [-] , M. Hrabák [-] , J. Turek [-] , M. Procházka [-] , K. Tůma [-] , F. Půbal [-]

1. FC Netolice B
T. Kabelka [-] - M. Dvořák [-] , P. Kvapil [-] , F. Rokůsek [-] , D. Andres [-] , J. Rejhon [-] , M. Rybáček [-] , J. Skála [-] , B. Propš [-] , L. Schönbek [-] , V. Stránský [-]

ŽK: 45. K. Tůma - 12. P. Kvapil , 76. T. Kabelka .
Počet diváků: 50. Rozhodčí: Heinzl Václav - VINCÍK Josef (N), ANDRES Daniel (N).