Nové posily se Čejovu vyplatily a zařídily výhru 3:0

34. D. Vincenc , 48. D. Vincenc , 75. T. Pech
0

V prvním utkání sezóny přivítal na domácím hřišti Čejovský Sokol juniorku Pacova. I díky příchodu nových posil a nového trenéra Martina Zeta, se přišlo na tento zápas podívat kolem 80 diváků. A určitě nelitovali...

Střelecký účet v Čejově si otevřel David Vincenc

Začátek zápasu byl především boj o střed hřiště a z obou týmů vyzařovala nervozita. Ze hry měli z počátku více hráči Pacovského "béčka", ale Čejov postupem času začínal přebírat otěže utkání. Ve 34. minutě dostal David Vincenc ideální přihrávku do běhu, obstřelil Pacovského brankaře Pachtu a bylo to 1:0 pro domácí. Hosté se nevzdávali a dále předváděli kombinační fotbal, ale Čejovští jim toho moc nedovolili. Vysoký presink stačil Čejovu, aby dohrál první poločas a odešel do šaten za vítězného stavu.

Sebevědomý Čejov dorazil soupeře dalšími dvěma údery

Čejov doslova vlétl do druhého poločasu a už ve 48. minutě prolétla nová posila Čejovských, David Vincenc vápnem, v klidu si míč natáhl do středu pokutového území a nekompromisně k tyči zasadil Pacovu druhý úder. Další minuty se začal dopředu tlačit i Pacov, kdy změnil rozestavení na 3 obránce, potřebný gól ale vstřelit nedokázali a Čejov se dostával do brejků, kdy ale 2x neproměnil svůj nájezd Lukáš Moravec, ani Tomáš Pech. V 75. minutě se rozhodlo o osudu zápasu, kdy po lajně utekl Tomáš Prokop, míč protáhl do vápna a nahrávkou oslovil Tomáše Pecha, který už pouze doklepával do prázdné branky, 3:0. Konec zápasu už se dohrával v klidu, míč byl povětšinou na středu hřiště. Utkání určitě pomohlo i to, že byli delegováni 3 rozhodčí a nebyli žádné zbytečné hádky, přesto se hrál tvrdý fotbal a padlo docela dost žlutých karet (6).

TJ Sokol Čejov
Patrik Pech (hráč TJ Sokol Čejov): Oba týmy hrály sympatický fotbal, snaha hřát po zemi a překvapovat soupeře ulicemi. Naštěstí pro nás se nám povedlo ubránit vše, co si Pacov vytvořil a dokázali jsme trestat soupeřovy chyby. Kdybychom byli hlavně v útoku více potentní, mohlo utkání skončit jednoznačněji.

M. Krupička [-] - T. Pech [-] , L. Kratochvíl [-] , L. Moravec [-] , T. Prokop [-] , T. Marek [-] , D. Vincenc [-] , L. Hložek [-] , P. Pech [-] , O. Beneš [-] , J. Cvrček [-]