19.kolo, Vysočina | 1.A třída sk. A, 2014-2015

--

--

Věžnice udržela domácí jarní neporazitelnost. Pacov odjíždí bez bodů

0

Věžnice potvrdila svoji domácí formu a poradila si s favorizovaným Pacovem. Hattrickem se v utkání blýsknul domácí středopolař Pertlíček, jenž stihnul všechny tři své branky vtěsnat do první půlhodiny.

Ráz utkání ovlivnila hned úvodní minuta, kdy domácí Kocourek u brankové čáry vybojoval míč a naservíroval jej Pertlíčkovi, který bez problémů otevřel skóre.  Věžnice byla v prvním poločase aktivnější, z čehož pramenily šance. Ve 24. minutě neudržel míč ve svých rukavicích brankář hostí a vypadnutý míč do brány dorazil opět Pertlíček. O dvě minuty později vstřelil Pertlíček třetí branku a završil tak svůj hattrick. I zas tohoto stavu si domácí vytvářeli další příležitosti, které ovšem nedokázali proměnit. Hned čtyřikrát upaloval sám na bránu domácí Šejstal, leč ani jednou balón v síti neskončil.

Ve druhé polovině přišel očekávaný tlak hostů, kteří se snažili se špatně rozehraným utkáním něco udělat. Jejich snaha byla zúročena v 74. minutě, kdy se prosadil Pavelec. O minutu později Váňa snížil stav na rozdíl jedné branky. To bylo ale vše, co hosté s utkáním zmohli a z Věžnice odjeli bez bodů.

SK Věžnice
Bohuslav Chalupník, vedoucí týmu Věžnice: Za stavu 3:0 jsme mohli hrát klidněji. Mrzí mě neproměňování našich obrovských příležitostí.

TJ Slavoj Pacov
Josef Lehotský, trenér Pacova: Začali jsme utkání hrozně špatně. Platil na nás soupeřův důraz, ve kterém nás jednoznačně předčil. Po poločase, když jsme si v kabině něco řekli, tak se výkon zlepšil, ale bohužel už jsme nedokázali utkání zvrátit.