21.kolo, Vysočina | 1.A třída sk. A, 2014-2015

--

--

Dobronín doma prohrál s Věžnicí a dál se topí v sestupových pásmech

0

Na hřišti sestupem ohrožené Jiskry Dobronín se ve víkendovém uktání 21. kola I. A třídy sk.  A představili fotbalisté Věžnice, kteří již třikrát za sebou neprohráli. Vyrovnané utkání rozhodl pro hosty až v 81. minutě Dymáček svojí druhou brankou.

Úvodní branku vstřelili hosté v již 10. minutě, kdy po hrubé chybě dobronínské obrany upaloval Dymáček sám na domácího brankáře a bez problémů uklidil míč k tyči. Na domácích fotbalistech byla patrná velká snaha, ovšem šance nepřicházely. Naopak hosté hrozili ze standardních situací. Po dvaceti minutách hry přišla další minela domácích, kterou bravurně zlikvidoval Görner.

Rozuzlení utkání přišlo až v 81. minutě, kdy po vyhraném souboji šli dva věžničtí fotbalisté sami na jednoho obránce, situaci vyřešili a Dymáček rozhodl o těsné výhře 1:2 pro hosty z Věžnice.

Kaňkou zápasu bylo zranění domácího brankáře Görnera, který si ve 30. minutě zlomil zápěstní kůstku a musel z hřiště odejít.

TJ Jiskra Dobronín
Gustav Cabuk, trenér Dobronína: Náš výkon byl málo bojovný a málo obětavý. Bylo vidět, že na hráčích leží deka, protože se na nás lepí smůla. Máme několik zraněných hráčů a musíme v posledních kolech dělat, co se dá.

SK Věžnice
Bohuslav Chalupník, vedoucí týmu Věžnice: Do Dobronína jsme jeli s obavami, protože jsme museli sestavu doplnit také hráči z B týmu. Konkrétně Dymáčka, autora obou branek, jsem před zápasem musel trenérovi představit, protože vůbec nevěděl, jak se jmenuje. Ovšem utkání jsme si za bojovnost a nasazení určitě zasloužili vyhrát.

J. Görner [-] (30. M. Frantál [-] ) - J. Pospíchal [-] , M. Mezera [-] , P. Novotný [-] , J. Beránek [-] - P. Meloun [-] , M. Cink [-] , D. Petrek [-] (60. M. Štefko [-] ) , J. Smejkal [-] - T. Sedláček [-] , M. Macek [-]