22.kolo, Vysočina | 1.A třída sk. A, 2014-2015

--

Rezerva Havlíčkova Brodu suverénně zvítězila na hřišti Havlíčkovy Borové

6. D. Hejkal , 17. D. Bláha , 26. J. Horn , 35. J. Horn
0

Slovanisté byli pod mírným tlakem, protože Speřice v sobotním utkání zvítězili a odskočili tak havlíčkobrodským na tři body. Nicméně jeden z favoritů soutěže v utkání potvrdil svoji kvalitu a suverénně zvítězil na hřišti Havlíčkovy Borové čtyřbrankovým rozdílem. Navíc všechny branky stihl soupeři nasázet už v prvním poločase.

Rezerva Havlíčkova Brodu byla už od úvodu jasně lepším týmem, což se projevilo už v 6. minutě, kdy se po narážečce Hübnera a Bláhy dostal do šance Hejkal a nezaváhal. Ve druhé akci si znovu vyměnili míč Hübner s Bláhou a druhý jmenovaný trefil tyč, avšak vystřelený míč se od tyče odrazil do zad brankáře, od kterého šel rovnou do sítě. Na rozdíl tří branek se havlíčkobrodští dostali po necelé půlhodině hry, když si na Novotného centr ze strany naběhl Horn. Tentýž hráč rozvlnil domácí síť i počtvrté ve 35. minutě po vyšachování domácí obrany z nulového úhlu vystřelil a domácí brankář si míč srazil do vlastní sítě.

Ve druhé půli se snažili něco vytvořit i domácí, avšak veškeré dlouhé balony končily na hlavě výborně hrajícího Berkyho. V dalších šancích se objevili ještě Báča a Vendl, ale branku již vstřelit nedokázali, a tak na konci utkání svítilo na tabuli konečné skóre 4:0 a rezerva Havlíčkova Brodu se znovu dostala na první příčku.

FC Slovan Havlíčkův Brod B
Martin Křišťál, trenér Havlíčkova Brodu B: Už od začátku jsme byli jasně lepší a zaslouženě jsme utkání vyhráli.