17.kolo, Vysočina | 1.B třída sk. A, 2014-2015

--

--

--

0

Tempo utkání již od začátku diktovalo mužstvo ze Štoků. Domácí tým tahal za kratší konec a hosté si vypracovali hned několik velkých příležitostí, které ovšem nedokázali proměnit. V 16. minutě měl možnost strhnout vedení na stranu hostí Šprla, který se ujal odpískaného pokutového kopu, ovšem zklamal. Zanedlouho tentýž hráč spálil ještě jednu vyloženou šanci.

Druhý poločas přinesl vyrovnání hry. Domácí zvýšili rychlostní stupeň a přitlačili hosty na jejich polovinu, z čehož pramenila v 67. minutě Vackova úvodní branka utkání. Fotbalisté Štoků sice měli míč převážně na svých kopačkách, ovšem dobře bránící Tis nepouštěl hosty do žádných větších příležitostí. V 90. minutě ještě potvrdil výhru domácích Novotný a všechny body tak zůstaly na půdě Tisu.

TJ Tis
Miloslav Kozlík (TJ Tis, trenér): Zápas skončil tak, jak skončil. Hlavně, že jsou tři body doma. Navíc nám chyběl ve středu pole náš důležitý hráč.

TJ Sokol Štoky
David Kunc (TJ Sokol Štoky, obránce): Mohli jsme vyhrávat do poločasu 2:0 a bylo by rozhodnuto. První poločas jsme byli určitě lepším týmem, ve druhé půli se domácí po brance zatáhli a nepouštěli nás do šancí. Pro nás je výsledek určitě zklamáním.