24.kolo, Vysočina | Havlíčkův Brod | III. třída , 2014-2015

--

Záchrana stále ještě žije

10. V. Mareš , 58. T. Vacek - 90. L. Semelka
0

Důležitý krok v přímém souboji o záchranu udělalo tiské béčko, které porazilo poslední Mírovku B těsně 2:1.

V 10. minutě se domácí po chybě hostující obrany s brankářem dočkali zadarmo vedení 1:0. Potom se hrálo deset minut od vápna k vápnu. Zbytek poločasu měli domácí více ze hry. Za zmínku stojí ve 33. minutě trestný kop domácích, který skončil na tyči.

I druhý poločas začal bez velkých šancí. V 58. minutě hosté nadvakrát nedokázali přelobovat brankáře Sojku. A tak domácí trestali. Z protiútoku vyšachovali hostující obranu a na 2:0 zvyšoval Vacek. Hosté měli dvě stoprocentní šance ale bez výsledku. Krásnou střelou v 82. minutě se zaskvěl domácí Kafka a brankář Beděra předvedl ještě lepší zákrok. Následný roh zasáhl Karlík a z jeho hlavy míč jen líznul břevno. Po nechtěné ruce hosté kopali penaltu a tím dali konečnou podobu výsledku.

TJ Tis B
Marek Kozlík, kapitán Tisu B: „Zápas jsme odehráli, jak jsme odehráli. Jen tři body jsou přínosem.“

TJ Sokol Mírovka B
Jaroslav Bouchner, hráč Mírovky B: „Chtěli jsme vyhrát, byla tomu podřízená i sestava. Pomohli nám hráči A-týmu. Jenže po našich hrubých chybách v obraně jsme padli. Nějaké šance jsme měli, ale nedokázali jsme je proměnit.“