25.kolo, Vysočina | Havlíčkův Brod | III. třída , 2014-2015

--

--

Oslabené Šmolovy jen remizovaly v Keřkově

0

Vedoucí tým tabulky přijel bez tří hráčů základní sestavy, a na jejich výkonu to bylo znát. Ze zápasu v úmorném vedru si odvezly bod za remízu 2:2.

Prvních dvacet minut se hrálo vyrovnané utkání a ani na jedné straně nebylo k vidění moc šancí. Pak se ale projevil um nejlepšího střelce soutěže Hrdličky, kdy dostal balon od obránců a absolutně nikým nepodporován si poradil s trojicí domácích obránců a poslal balon k tyči. Potom ale domácí během patnácti minut otočili skóre dvěma góly Adama Kunce. Nejdřív k němu hostující obránce odhlavičkoval standardní situaci a keřkovský útočník si poradil. Poté jej vysunul kapitán Pavlík a Kunc se trefoval nádherně z úhlu do protější šibenice. Následně měl Keřkov obrovskou šanci na 3:1, ale Kuncovu střelu zblokoval dobíhající obránce. Následnou dorážku Svoboda nasměroval do pouze zvedajícího se brankáře. Udeřilo tedy na druhé straně, kdy propadl balon z autu až k brankové čáře a Martin Pavlík, místo aby jej v probíhající 46. minutě někam zametl, se s ním začal točit, až o něj přišel, následně mu Martínek ještě udělal kličku a nasměroval balon před prázdnou bránu volnému spoluhráči.

Prakticky celou druhou půlku byly Šmolovy zatlačené na vlastní půlce, ale domácím se nepodařilo vstřelit vítězný gól. Ať už to byl třikrát Svoboda, jednou Šuška, Čejka a nebo v poslední minutě, kdy šel opět sám na brankáře Adam Kunc, ale trefil vedle. V jedné ze Svobodových šancí dokonce zvonilo břevno. Hosté ve druhé půli hrozili opět hlavně díky individuálním schopnostem Hrdličky a jednou Zvolánek vyrazil střelu na vápno, že jeden z útočníků střílel na horní tyč branky. A ještě jednu velkou šanci Šmolovští spálili po závaru.

TJ Sativa Keřkov
Milan Zvolánek, hráč Keřkova: „První poločas to bylo vyrovnané utkání, chvíli měl na vrch jeden tým, chvíli druhý. Ve druhém poločase jsme ale určitě měli nějakou branku přidat, myslím, že i fyzička odešla soupeři o trochu dříve než nám. Opět jsme ale v zakončení předvedli mizérii a tak jsme ještě mohli být rádi, že jsme neprohráli.“

J. Zvolánek [-] - A. Běloušek [-] (46. J. Šuška [-] ) , M. Dubský [-] , P. Pavlík [-] , D. Wasserbauer [-] - P. Čejka [-] , M. Pavlík [-] , M. Zvolánek [-] (68. J. Novotný [-] ) , V. Jeřábek [-] (79. L. Dobrovolný [-] ) - A. Kunc [-] , J. Svoboda [-]