17.kolo, Vysočina | Havlíčkův Brod | IV. třída sk. A, 2014-2015

--

--

Víska se mohla přiblížit postupu

0

Víska nevyužila klopýtnutí Malče, na kterou se mohla bodově dotáhnout. Nezvládla hlavně druhý poločas a v Úsobí prohrála 5:1.

Ambiciózní hosté sice šli po půl hodince hry do vedení, když se z rohu prosadil Lacina. Jenže o chvilku později z přímého kopu srovnal Komůrka. A v poslední sekundě první půle proměnil samostatný nájezd na brankáře Jakub Abbrent. Po změně stran už se hrálo v režii domácích, kteří ještě přidali tři branky a zaslouženě vyhráli.

TJ Sokol Úsobí
Luděk Svoboda, vedoucí mužstva Úsobí: „Za druhý poločas jsme si vítězství zasloužili. V posledních dvaceti minutách jsme si ho už s přehledem pohlídali.“

Sokol Víska
Lukáš Málek, hráč Vísky: "Měli jsme dobrý vstup do utkání, ale bylo z toho jen několik nevyužitých šancí. Vedli jsme po rohovém kopu, ale po chybách jsme dovolili do poločasu soupeři otočit zápas. Hlavně nás srazila branka do šatny. A druhý poločas už bylo Úsobí lepším týmem, spadlo jim tam snad vše, co vyslali na branku a zaslouženě vyhráli."

R. Brychta [-] - M. Kazda [-] , J. Abbrent [-] , J. Smrž [-] , M. Klement [-] - R. Hausvater [-] , R. Havel [-] , J. Abbrent [-] , J. Švec [-] - M. Komůrka [-] , J. Heřmánek [-]