17.kolo, Vysočina | Havlíčkův Brod | IV. třída sk. B, 2014-2015

--

--

Červená už ve třinácté minutě

0

Domácí hráli téměř celý zápas proti deseti, ale jejich výkon nebyl úplně ideální, i přesto dokázali vyhrát 4:2.

Průběh utkání poznamenala 13. Minuta, kdy ve vápně zahrál úmyslně rukou Zubál, dostal červenou kartu a penaltu proměnil Příbramský. Hráči Habrů proti oslabenému soupeři drželi balon, ale vážnější šanci si nevypracovali. Skóre se měnilo ve 33. minutě, kdy se z první trefil zhruba ze 40 metrů Pojezdný. Habry si ovšem vedení vzaly zpět hned po třech minutách. To se prosadil Vlček. Druhý poločas načal gólově Dibelka, když zakončil křídelní akci. V 63. minutě vyrobil hrubou chybu domácí gólman Krátký a daroval gól Jarošovi. Od té doby se rozdíl jednoho hráče smazal a týmy bojovaly uprostřed hřiště. Poslední gól vstřelil až v 89. minutě Vlček a rozhodl tak o třech bodech pro domácí.

TJ Sokol Habry B
Václav Šembera, kapitán Habrů B: „Nejsem spokojený s přístupem některých hráčů. Proti deseti bychom měli podat lepší výkon. Zbytečně jsme si to sami komplikovali.“

V. Krátký [-] - P. Kvanka [-] , B. Řezníček [-] , T. Sobek [-] , V. Šembera [-] - K. Příbramský [-] , J. Dibelka [-] , M. Vlček [-] , D. Havlas [-] - J. Benda [-] , J. Holík [-]