21.kolo, Vysočina | Havlíčkův Brod | Okresní přebor , 2014-2015

--

Veselý Žďár už není poslední

0

Domácí si poradili se Šlapanovem a odsoudili ho k poslednímu místu tabulky.

První gól padl po přesném centru Petra Kubáta, který našel volného Jana Kotena mladšího, který z malého vápna otevřel skóre. Po změně stran domácí začali přeci jen o něco lépe než v prvním poločase a jejich snaha se vyplatila. Střelou z velkého vápna se trefil Jan Kubát. V závěru pak domácí ještě podržel brankář a tak konečný výsledek byl 2:0.

TJ Veselý Žďár
Lukáš Píbil, hráč V. Žďáru: „Byl to vcelku vyrovnaný zápas. V prvním poločasu jsme byli malinko aktivnější. Po změně stran jsme začali víc běhat a bylo to na hře znát. Podařilo se nám dát na 2:0 a v závěru nás podržel Koncz. Asi zasloužená výhra pro nás.“

M. Koncz [-] - O. Nový [-] , L. Jiráček [-] , O. Merunka [-] , J. Nový [-] - P. Kubát [-] , J. Kubát [-] , J. Koten [-] , J. Koten mladší [-] - M. Kubát [-] , D. Šimek [-]