22.kolo, Vysočina | Havlíčkův Brod | Okresní přebor , 2014-2015

--

--

Přibyslav smolně remizovala

0

Domácí fotbalisté už už sahali po třech bodech, ale fotbalisté Starého Ranska brankou v poslední minutě brali bod za remízu 1:1.

K vidění nebyl příliš pohledný fotbal. V prvním poločase muselo diváky bolet za krkem, protože se hrála nakopávaná. Po změně stran se hra trochu zlepšila, hlavně ze strany domácích. Ti si vytvářeli i šance, ale ujala se až ta z 85. minuty. Imramovský pronikl do vápna, udělal kličku a prostřelil brankáře mezi nohama. Jenže pak přišla poslední minuta, kdy ve vápně šel do souboje ranský útočník s domácím brankářem a balon propadl k Říhovi a ten srovnal.

SK Přibyslav B
Jiří Stejskal, trenér Přibyslavi B: „První poločas byl vyrovnaný, ale ve druhém jsme měli lehce navrch my. Dali jsme i téměř vítězný gól. Ovšem před vyrovnávací brankou byl podle mě sporný souboj.“

O. Uhlíř [-] - A. Mikulinec [-] , M. Rosický [-] , L. Furgeri [-] , J. Kárník [-] - M. Pátek [-] , J. Imramovský [-] , O. Kárník [-] , B. Mokrý [-] - T. Kalenda [-] , A. Vostál [-]