25.kolo, Vysočina | Havlíčkův Brod | Okresní přebor , 2014-2015

--

Golčák stále nemá gólmana

20. R. Němec , 80. O. Horák - 87. S. Šulc
0

Hosty už dlouhodobě trápí absence brankářů, a proto musí chytat hráči z pole. Tentokrát si rukavice oblékl Fendrych.

První poločas zápasu byl vcelku vyrovnaný s šancemi na obou stranách. Ovšem domácí jednu dokázali proměnit. Ve 20. minutě po úniku Horáka a jeho centru zakončoval Němec. Skóre 1:0 vydrželo až do 80. minuty, kdy brejkovou situaci vyřešil gólově Horák. Domácí se pak nechali ukolébat dvoubrankovým vedením, a hosté korigovali. Když nikým nehlídaný a osamocený Šulc snížil na 2:1. Ovšem bylo to až tři minuty před koncem a to už Jeníkov s výsledkem nic neudělal.

TJ Viktorie Jeřišno
Ladislav Mrázek, trenér Jeřišna: „Golčák mi přišel odevzdaný. Nepamatuju si, že by někdy hráli takhle špatně.“

TJ SOKOL Golčův Jeníkov
Jakub Hortenský, hrající trenér G. Jeníkova: „Začátek zápasu byl vcelku vyrovnaný, ale domácí dali první branku a tím se to rozhodlo. My jsme opět nastoupili bez brankáře a musel chytat hráč z pole. Hosté byli zkrátka o branku lepší.“

P. Doležal [-] - J. Culka [-] , M. Poul [-] , L. Turek [-] , M. Musílek [-] - M. Šťastný [-] , P. Novotný [-] , O. Horák [-] , R. Němec [-] - J. Kárník [-] , Z. Doležal [-] (46. D. Vaněk [-] )

J. Fendrych [-] - T. Liška [-] , D. Novotný [-] , J. Miřácký [-] , P. Vlášek [-] - M. Procházka [-] (53. M. Zelený [-] ) , J. Hortenský [-] , T. Koten [-] , J. Rokos [-] - S. Šulc [-] , A. Vrdský [-]

Hráči zápasu: J. Culka , O. Horák .