26.kolo, Vysočina | Havlíčkův Brod | Okresní přebor , 2014-2015

--

--

Šlapanov i přes výhru sestupuje

0

Hosté přijeli na hřiště Dlouhé Vsi jako jistý sestupující. Ovšem s domácím si dokázali poradit, když zlepšenou kombinací ve druhém poločase otočili výsledek.

Hosté začali utkání dobře, když v osmé minutě vedli o dvě branky. Nejprve se z dorážky trefil Podrázký a po něm parádní střelou z vápna Čumpl. Jenže po čtvrt hodince hry se domácím podařilo snížit Josefem Lukačinou. To je samozřejmě nakoplo a do poločasu dalšími dvěma brankami otočili zápas ve svůj prospěch. Po změně stran se ale hosté oklepali a třemi brankami nakonec rozhodli o vítězství 5:3.

TJ Jiskra Šlapanov
Bohuslav Fiala, trenér Šlapanova: „Začali jsme velmi dobře, ale domácí dokázali do poločasu otočit výsledek. Ovšem my jsme se nedechli po změně stran a nakonec jsme zvítězili. Ve druhé půli se i na mokrém terénu hrál oboustranně pohledný fotbal.“