17.kolo, Vysočina | Třebíč | Okresní přebor , 2017-2018

Výčapy doma nestačily na Náměšť B

14

Výčapy si doma proti rezervě z Náměště připsaly trochu nečekanou porážku

Jako jediní se prosadili hosté

Výčapy přivítaly na domácím hřišti rezervu Náměště, která zatím na jaře nebodovala a ani neskórovala. Podzimní měření sil skončilo remízou 2:2. Začátek utkání vyšel mnohem lépe hostům, když je v 9. minutě dostal do vedení jejich útočná jistota Jiří Eliáš -0:1. Domácí tým se sice snažil o vyrovnámí, ale jejich koncovka byla žalostná, a tak měli domácí v poločasové pauze nad čím přemýšlet.

Hosté výhru udrželi

Ve druhém poločase pak střelecké trápení hostů potrestal v 55. minutě Tomáš Rabušic, jehož gól dal hostům velký klid na kopačky a pohodlně si ubránil tříbodovou výhru.