18.kolo, Vysočina | Pelhřimov | III. třída , 2014-2015

--

Černovice otočily zápas s Velkou Chyškou

28. J. Zamrzla - 33. J. Vlach , 50. P. Jůn , 55. V. Novák , 77. P. Jůn
0

Zápas mezi Velkou Chyškou a Černovicemi se rozhodoval v 2. poločase. Hosté z Černovic v druhém dějství vstřelil tři branky a odvážejí si vítězství 4:1. Činil se především hostující Jůn, který vsítil dva góly.

Domácí vstoupili do utkání aktivně a mírnou převahu zúročil v 28.min  přízemní střelou Zamrzla Jiří.

Z vedení se domácí dlouho neradovali, v 33.min se protáhl obranou hostující Vlach a vyrovnal.

Druhý poločas patřil zcela hostům, kteří díky pendlům z A-mužstva rozhodli zápas

pro svůj tým.

TJ Strážiště Velká Chyška
Jiří Zamrzla, trenér Velké Chyšky: Druhý poločas byli hosté lepší a zaslouženě vyhráli.

M. Štamberk [-] - P. Křížek [-] , M. Mička [-] , M. Buchta [-] , M. Berka [-] - D. Střádal [-] , J. Rathouský [-] , M. Štarman [-] (10. J. Zamrzla [-] ) , L. Zelenka [-] - R. Havlíček [-] , P. Buchta [-]