26.kolo, Vysočina | Pelhřimov | Okresní přebor , 2014-2015

--

--

Pacov B si odvezl z Kamenice postupovou remízu

0

V posledním utkání jarního kola, kde se rozhodovalo o postupujícím do I.B. třídy se v okresním přeboru rozešli mužstva nerozhodným výsledkem  2 : 2, který stačil Pacovu „B“ k postupu. Přesto, že domácí fotbalisté Kamenice vedli  v 56. minutě 2 : 1, Pacovu "B" se podařilo v 80. minutě vyrovnat.

Ve 12. minutě otevřel skóre Filípek umístěnou střelou z trestného kopu -  1 : 0. Ve 26. minutě ve skluzu vyrovnal Přibyl Jaroslav střelou k tyči.

Hosté měli ještě šanci ve 26. a 39. minutě, domácí  Spěváček ve 38. minutě. V 56. minutě střídající Strašík Jan dal na 2 : 1 a pro domácí Kamenici by to znamenalo postup. Další šanci měl  Spěváček v 73.minutě, když hlavičkoval nad břevno a v 74.minutě Novák. Vyrovnávací gól přišel v 80.minutě a to Starka z dálky umístěnou střelou nedal brankáři šanci. V 81.minutě měli hosté další možnost, a ani domácí Filípek neprostřelil v 89. minutě  brankáře. Nerozhodný výsledek tak stačí k postupu Slavoje Pacov „B“.