18.kolo, Vysočina | Žďár nad Sázavou | IV. třída sk. A, 2014-2015

--

--

Velká Losenice doma zkolabovala a utrpěla debakl

0

Výsledky Velké Losenice jsou jako na houpačce. Prohra ve Víru 2:7, výhra 8:1 v Polničce a teď překvapivý kolaps 2:7 s Pohledcem B.

Utkání v obou poločasech jasně vyznělo pro rezervu Pohledce. Hosté byli techničtější a ve všech směrech sehranější. Béčko Pohledce si proto odváží ze hřiště třetího celku tabulky překvapivě vysoké vítězství.

TJ Velká Losenice
Miroslav Hromádka, trenér Velké Losenice: Domácí nastoupili pouze s jedním hráčem na střídání, doplněné dvěma dorostenci. Od začátku utkání byl lepší tým hostí, kteří do poločasu vstřelili čtyři góly, zatímco domácí jenom jeden. Druhý poločas byl ze strany domácích lepší, ale bohužel soupeř si s našeho hřiště odváží vysokou výhru. Nejvíce mě mrzí, že nejsme schopni se v posledních zápasech sejít ve větším počtu. Od tohoto faktu se odvíjejí i výsledky našich zápasů.

TJ Pohledec B
Petr Skalník, trenér Pohledce B: Dnes mě moji hráči překvapili kombinační hrou a přístupem k balonu. Výsledek rozhodl Dominik Bártek čtyřmi góly. Pěkným přímákem se blýskl Luboš Novotný. Vzadu tým podržel brankář. Děkuji všem hráčům za předvedený výkon.

J. Kasal [-] - J. Molík [-] , M. Fišar [-] , P. Neubauer [-] , M. Mokrý [-] - M. Sklenář [-] (46. R. Kasal [-] ) , T. Neubauer [-] , R. Pátek [-] , Z. Pospíchal [-] - P. Kamarád [-] , L. Štíbal [-]

T. Zavadil [-] - O. Žák [-] , L. Jambor [-] , J. Pustina [-] , M. Skalník [-] - V. Šaroun [-] , A. Jinek [-] , L. Ondráček [-] (70. J. Švanda [-] ) , A. Jinek st. [-] (49. L. Novotný [-] ) - D. Bártek [-] (85. M. Feiler [-] ) , P. Skalník ml. [-]

Hráči zápasu: T. Zavadil , D. Bártek .