15.kolo, Vysočina | Žďár nad Sázavou | IV. třída sk. B, 2014-2015

--

Utkání o třetí místo v tabulce skončilo nerozhodně

0

V souboji čtvrtého Velkého Meziříčí se třetím Březím si oba celky rozdělily po bodu.

Utkání, ve kterém se hostující Březí mohlo přiblížit postupovým příčkám, skončilo nakonec spravedlivou remízou.  Na branku domácího Bradáče odpověděl hostující Gruber a určil nerozhodné poločasové skóre na 1:1. Přes snahu obou celků strhnout vedení na svoji stranu, se již diváci branky ve druhém poločase nedočkali.

FC Velké Meziříčí C
Libor Smejkal mladší, trenér V. Meziříčí C: Vyrovnaný souboj, ve kterém jsme byli možná i lepší. Zklamali mě stopeři hostí, kteří hráli balóny z jedné. Místo fotbalu se proto hrála překopávaná.

D. Sysel [-] - J. Novotný [-] , L. Liška [-] , J. Štourač [-] , D. Šlapal [-] (46. P. Wasserbauer [-] ) - T. Kuřátko [-] , L. Prchal [-] (61. D. Polák [-] ) , Z. Smejkal [-] (58. R. Hlávka [-] ) , D. Smejkal [-] (80. J. Večeřa [-] ) - V. Bradáč [-] , L. Smejkal ml. [-]