17.kolo, Vysočina | Žďár nad Sázavou | IV. třída sk. B, 2014-2015

--

--

Strážek vysokou výhrou potvrdil vedení v tabulce

0

Strážek potvrdil vítězstvím vedoucí pozici v tabulce a přiblížil se postupu do třetí třídy.

Hosté na svého soupeře vletěli jako uragán a ujali se vedení 0:2. Domácí stačili po čtvrthodině hry snížit, ale po dvou standartkách se trefili hlavou hráči Strážku a bylo rozhodnuto. Druhý poločas se přes několik šancí domácích dohrál jen z povinosti.

FC Velké Meziříčí C
Machát Lukáš, trenér V. Meziříčí C: Strážek přijel s velmi mladým týmem, který nás od první minuty přehrával. Využíval našich chyb a tomu odpovídá i výsledek.

TJ Strážek
Cimbálník Josef, hráč Strážku: Domácí hráli velmi dobře, nebyl to vůbec lehký zápas. Do zápasu jsme šli s tím, že chceme dnes naplno bodovat, což se nám nakonec podařilo, a proto za dnešní výkon musím kluky strašně moc pochválit.

D. Sysel [-] - L. Prchal [-] (62. T. Kuřátko [-] ) , D. Šlapal [-] , J. Večeřa [-] (29. J. Štourač [-] ) , D. Polák [-] - D. Smejkal [-] , L. Smejkal st. [-] , L. Machát [-] (86. P. Wasserbauer [-] ) , Z. Smejkal [-] - V. Bradáč [-] , T. Šlitr [-]