14.kolo, Vysočina | Žďár nad Sázavou | Okresní přebor , 2014-2015

--

Bory nadělily Hamrům v posledním zápase sezóny populárního bůra

0

Hamry, kterým již v tabulce Okresního přeboru o nic nešlo, odjely z hřiště Borů z debaklem.

Utkání začalo  v Borech velkou událostí. Rozhodčí Pavel Rosický odpískal jubelijní třítisící zápas své kariéry. Gratulace přijímal rozhodčí z Velkého Meziříčí od předsedy Borů pana Ladislava Kotačky a dalších hostů. V samotném zápase šly Bory do vedení hned z první akce zápasu. Poté se do poločasu 120 diváků další branky nedočkalo. Po změně stran domácí svého soupeře doslova převálcovali. Za zmínku stojí krásná branka Ochrany z hranice šestnáctky, kdy levou nohou přímo do šibenice zvyšoval na 4:0. Nutno ale podotknout, že Hamry hrály ve velmi oslabené sestavě.

TJ Družstevník Bory
Vladimír Hlaváč,vedoucí Borů: V zápase jsme hned od první minuty vedli. Druhá půle byla již v naší režii. Podařili se nám proměnit všechny šance, které jsme si připravili.

M. Pokorný [-] - P. Vaculík [-] , T. Brodský [-] , J. Netolický [-] , V. Burian [-] - M. Špaček [-] , J. Netolický [-] , M. Ochrana [-] , J. Dvořák [-] (69. J. Kujal [-] ) - M. Vávra [-] (58. V. Chalupa [-] ) , V. Beran [-]