22.kolo, Vysočina | Žďár nad Sázavou | Okresní přebor , 2014-2015

--

--

Bory rozstřílely Počítky

0

Bory se po dlouhé době opět střelecky probudily a půltuctem branek to odnesly Počítky.

Zápas ovlivnila hned první minuta utkání, když první akce z kopačky Berana skončila v brance Šobeje. Stejný hráč přidal v osmé minutě druhou branku a bylo rozhodnuto. Domácí postupně navyšovali vedení, které se nakonec zastavilo až na skóre 6:0.

TJ Družstevník Bory
Jan Fňukal, trenér Borů: Zasloužené vítězství, po první půli bylo rozhodnuto.

SK Transformátor Počítky
Rostislav Ptáček, trenér Počítek: Bory byly dnes jasně lepší a zaslouženě vyhrály.

M. Pokorný [-] - A. Pol [-] , T. Brodský [-] , J. Netolický [-] , P. Burian [-] - M. Ochrana [-] , J. Dvořák [-] , M. Špaček [-] , A. Novotný [-] (64. J. Pol [-] ) - M. Vávra [-] , V. Beran [-]

D. Šobej [-] - R. Halámka [-] , A. Svoboda [-] , T. Straka [-] , A. Kment [-] - R. Schneider [-] , J. Hořínek [-] , R. Němec [-] , L. Sláma [-] - O. Zajíček [-] , D. Odehnal [-] (46. M. Sobotka [-] )

Hráči zápasu: M. Vávra .