24.kolo, Vysočina | Žďár nad Sázavou | Okresní přebor , 2014-2015

--

--

Nová Ves B rozdrtila Počítky

0

Střelecké hody viděli diváci v Nové Vsi. Dařilo se hlavně domácím hráčům, kteří zatížili konto soupeře hned osmkrát.

Začátek zápasu byl vyrovnaný a skóre se poprvé změnilo po penaltovém kopu Šandery za nedovolené hraní rukou. Poté se prosadil Košík, na jehož trefu odpověděli hosté brankou z penalty. Skóroval Halamka. Důležitým okamžikem bylo zranění Zajíčka, který patřil do té doby k nejlepším hráčům na hřišti a dále branka Novotného Václava, po chybě hostujícího brankáře. Tato branka zakončila poločasové skóre 3:1. Začátek druhého poločasu určila rychlá branka Starého, jehož tečovaná střela se dostala za záda brankáře Šobeje. Od té doby bylo na hřišti patrné, kdo získá všechny body. Do otevřené obrany velmi snadno pronikali domácí, takže bylo jen otázkou, kde se zastaví skóre, jenž určí výsledek zápasu. Konečný výsledek stanovily góly Tomáše Nečase, Košíka a dvakrát se trefil střídající dorostenec Jakub Nečas. Za hosty se prosadil Odehnal.

TJ Nová Ves u Nového Města na Moravě B
Menšík Pavel, trenér Nové Vsi B: Jsem rád, že jsme navázali na dobrý výkon z Rožínky a zaslouženě vyhráli.

T. Čížek [-] - D. Nejedlý [-] , F. Šandera [-] , T. Novotný ml. [-] (80. J. Fuksa [-] ) , M. Klement [-] - V. Bureš [-] , S. Kubík [-] (61. T. Nečas [-] ) , J. Šandera [-] , J. Starý [-] - F. Košík [-] , V. Novotný [-] (71. J. Nečas [-] )