8.kolo, Jihočeský | Jindřichův Hradec | III. třída sk. A, 2018-2019

--

--

Nová Ves doma překvapivě prohrála s Deštnou

14

Nová Ves přivítala na svém hřišti Deštnou. Deštná zaskočila Ves a výhrala zde 2:4.

Deštná po prvním poločase překvapivě vedla

Deštná, pro Spartak velmi neoblíbený soupeř dnes se to opět potvrdilo... do utkání vlétli lépe domácí hráči, tlačili obranu Deštné, bohužel spoustu věcí řešili domácí aktéři individuálně místo přihrávky do lepší pozice a tak tlak byl bez golového efektu. ZA to hosté využil hned první střelu na branku a to v 18 minutě pěknou střelou se ukázal Kalimon. Ve 35 minutě vybídl ke skorování hostujícího Kuneše domácí stoper Mezera, druhá střela Deštně a 2 :0.  Spartak se tlačil do útoku, vytvářel si šance, bohužel zařízení ne a ne trefit. hrála se 45 minuta a do brejku se dostal Pospíchal, zřejmě si na zakončení nevěřil a přihrál pod sebe na Kollera, ten se nemílil.

Deštná dovedla utkání k vítězství

Do druhé půle Spartak přeskupil řady, leč bez kýženého efektu. Za to deštná třetí atak na bránu a opět gol, 51 min prosadil se Štefan. Spartak se nevzdával a stale podnikal výpady, opět bez golového efektu...v 65 minutě se už po několikáté do brejku dostal Bambule, který si asi též nevěřil na zakončení a tak vybídl Pospíchala 2:3. Vypadalo to na pěknou zápletku, bohužel hráči Deštné nic nedopustili a ze standartní situace pojistili výsledek 2:4 - opět Štefan. A když do konce druhé půle zahodili šance jak Candra, tak Tetík se Škáchou zrodila se překvapivá výhra hostů...

TJ Spartak Nová Ves nad Lužnicí
Vladimír Candra (jednatel): Opět jsme dostali lekci v produktivitě, hosté z pěti střel dali 4 goly, něktěří naši borci mají už od jarní části na sobě deku a nedaří se jim trefit zařízení i z ložené šance, bez golů se vyhrávat nedá..

P. Špringer [-] - J. Bumba [-] , M. Mezera [-] , R. Košumberský [-] , V. Candra [-] - O. Koller [-] , P. Bambule [-] , P. Candra [-] , M. Bielek [-] - J. Pospíchal [-] - R. Škácha [-]

TJ Sokol Deštná
M. Řepa [-] - J. Hojer [-] , M. Šlapanský [-] , M. Marton [-] , M. Svoboda [-] , R. Kuneš [-] , M. Šamal [-] , J. Štefan [-] , M. Novotný [-] , Z. Kuneš [-] , M. Blažek [-]

ŽK: 62. O. Koller , 77. R. Košumberský , 79. M. Bielek - 67. D. Maršák , 69. M. Šamal , 77. Z. Kuneš . ČK: 81. D. Maršák .
Počet diváků: 80. Rozhodčí: KOŘÍNEK Luboš - BIELEK Jindřich (N), ŠINDELÁŘ Kamil (N).