1.kolo, Plzeňský | Klatovy | Okresní přebor , 2018-2019

--

Souboj lídrů tabulky vyhrály Bolešiny

5. D. Vraný (p.) , 44. D. Vraný (p.) , 88. J. Pitel
7

Souboj dvou týmů, kteří měli před tímto zápasem plný počet bodů nastoupy proti sobě na hřišti v Bolešinech.

Bolešiny zaskočily soupeře rychlou brankou

Kdo zvítězí, povede okresní přebor. S tímto cílem šly oba týmy do zápasu. Lepší vstup do utkání měli domácí, kteří se hned v 5. minutě utkání dostali po brance Dominika Vraného do vedení 1:0. Hosté se snažili vyrovnat ale doplatili na neproměňování šancí. Domácí naopak čekali na svou šanci, která přišla až minutu před koncem poločasu, kdy se k balonu dostal opět Dominik Vraný a poslal míč do sítě a zvyšoval na 2:0.

Měcholupská snaha o vyrovnání

Domácí vstoupili do druhé půle s taktikou brzo neinkasovat anepustit soupeře ke kontaktnímu gólu. To se týmu povedlo, obě mužstva si vypracovaly řadu šancí, ale žádnou neproměnili. Stav 2:0 dospěl až do 88. minuty, kdy přidal třetí branku domácích Jiří Pitel a rozhodl o tom, že Bolešiny oslavily vítězství a zároveň si upevnily 1. místo.

SK Bolešiny
K. Šnejdar [-] - P. Matějka [-] (59. R. Šindelář [-] ) , J. Pitel [-] , J. Šmolc [-] (71. D. Matoušek [-] ) , D. Vraný [-] , D. Kolář [-] , K. Šilhavý [-] , P. Hodl [-] , T. Stupka [-] , R. Farný [-] (15. Z. Jandík [-] ) , P. Zahálka [-] (87. T. Novák [-] )

TJ Měcholupy
J. Kovařík [-] - O. Červený [-] , S. Bečka [-] , D. Bálek [-] , J. Duchek [-] , D. Novák [-] , V. Čížek [-] (46. P. Havlíček [-] ) , L. Majer [-] , F. Bláha [-] (64. K. Čabrada [-] ) , V. Kaas [-] , Z. Zadražil [-]

ŽK: 33. J. Pitel , 48. R. Farný , 79. D. Matoušek - 35. V. Čížek , 56. V. Kaas , 61. D. Novák , 69. D. Bálek . ČK: 27. P. Hodl - 67. L. Majer .
Počet diváků: 120. Rozhodčí: VAVROCH Michael - PETRŽELKOVÁ Kateřina, STROLENÝ Petr.