21.kolo, Zlínský | Uherské Hradiště | III. třída sk. A, 2014-2015

Uherský Ostroh nastřílel v domácím střetnutí s béčkem Nedakonic 7 branek

0

Domácí potvrdili roli favorita a s přehledem porazili soupeře z Nedakonic.

Hosté stačili domácím jen 20 minut

Utkání začalo náporem domácího týmu, který jednoznačně ovládal úvodních 15 minut zápasu, v kterých dokázal vstřelit i 2 branky. Hosté se po té osmělili a začali předvádět svůj fotbal, který vedl ke vstřelení kontaktní branky. Za následných 5 minut si vypracovali další tutovou šanci, ale bohužel pro hosty nedali a domácí z brejkové situace vstřelili třetí branku. Hosté zkusili ještě zabrat, začali domácí chvilku přehrávat a ihned z toho byla další šance, která bohužel opět skončila jen u brankáře domácí, jenž rychlým výhozem založil další smrtelný brejk, který skončil v síti hostí. Do kabin se odcházelo za stavu 4:1.

Povinný druhý poločas

Ve druhém poločase domácí tým přehrával hosty z Nedakonic a postupně přidal další tři branky. Celkové skóre se tedy vyšplaho do výsledku 7:1. Domácí tým potvrdil roli favorita a udržel si první pozici a tím i reálnou šanci k postupu.