5.kolo, Vysočina | Třebíč | Okresní přebor , 2018-2019

--

--

FŠ Třebíč opět začíná vítězit

12

FŠ Třebíč se oklepala z porážky v Chlístově a doma snadno porazila Horní Újezd 4:0

Domácí získali bezpečný náskok již na začátku

FŠ Třebíč přivítala na svém hřišti Horní Újezd, kterému vstup do nové sezóny příliš nevyšel. Domácí měli fantastický vstup do zápasu, když se v 8. minutě trefil Tomáš Růžička -1:0. Jen o pár sekund později to bylo 2:0, když domácí gólové konto rozšířil Dominik Adam. Skvělou čtvrthodinku domácích pak dovršil Michal Filipec -3:0. Poté již domácí mohli lehce povolit, i proto, že hosté nebyli příliš nebezpeční.

Hosté si výhru pohlídali

Ve druhé půli si domácí nadále udržovali bezpečný náskok a několikrát jej i mohli navýšit. Ale nakonec přidali ještě jednu branku, o kterou se postaral v 60. minutě Tomáš Oberreiter -4:0. Hosté z Horního Újezdu tak nadále zústávají bez jediného bodu na chvostu tabulky.

TJ Sokol Horní Újezd
Durda Radek, hráč: Třebíč ukázala, že bude patřit k aspirantům na postup a my se nadále trápíme a doufám, že to vše skončí v příštím zápase.