6.kolo, Vysočina | Třebíč | Okresní přebor , 2018-2019

--

FŠ Třebíč rozstřílela domácí Třebelovice

23. M. Máca , 35. K. Kapko , 76. M. Máca - 3. J. Roupec , 25. D. Adam , 26. J. Roupec , 33. J. Roupec , 70. M. Bukáček , 87. T. Beran , 89. D. Adam
18

FŠ Třebíč si v zápase proti Třebenicím připsala vysokou výhru 7:3 a posunula se v tabulce blíž k postupovým příčkám

Domácí o dva góly lepší

V Třebelovicích se utkaly dva týmy, které okupují horní polovinu tabulky, a tak se dal očekávat urputný boj. Již ve 3. minutě se hosté ujali vedení Jiřím Roupcem - 0:1. Poté se od 23. minuty rozpoutala přestřelka, kterou načal vyrovnávací brankou Marek Máca - 1:1. Radost domácích však netrvala dlouho a ve 25. minutě dostal opět hosty do vedení Dominik Adam - 1:2. O minutu později bylo s domácími ještě hůře, když svou druhou branku vstřelil Jiří Roupec - 1:3. Ve 33. minutě pak tentýž hráč dovršil hattrick - 1:4. Ve 35. minutě alespoň domácí snížili Kevinem Kapkem na 2:4.

Hosté si výhru pohlídali

V první polovině druhého poločasu se střelci na chvilku odmlčeli, ale v 70. minutě se opět rozthrl s góly pytel. Nejprve poslal hosty do vedení 2:5 Tomáš Beran, aby v 76. minutě opět Marek Máca snížil na 3:5. Závěr zápasu pak patřil hostujícímu týmu, kdy se nejprve v 87. minutě trefil Tomáš Beran a na konečných hokejových 3:7 upravil Dominik Adam.

SK Fotbalová škola Třebíč
Křen Filip, trenér: Konečně se nám dařilo v koncovce. Výhru jsme si v pohodě pohlídali.