7.kolo, Vysočina | Třebíč | Okresní přebor , 2018-2019

Rokytnice doma ukopala výhru proti Vladislavy

18

Rokytnice si proti Vladislavy připsala po jediné brance Jana Syrového tři body a probojovala se do první poloviny tabulky

První půle branku nepřinesla

První půle příliš mnoho šancí nepřinesla, hrál se vyrovnaný zápas. Největší šanci prvního poločasu měli domácí, když balón nedotlačil z chumlu do brány ani jeden ze čtyř hráčů v modrém dresu. Vladislav branku domácích pořádně v prvním dějství neohrozila, zato dvě nadějné střely Zsihovicse nadzvedly rokytnické ze sedaček, obě ale bohužel mířily těsně mimo.

O výhře domácích rozhodl jeden gól

Ve druhé půli se hra vyrovnala a hrálo se spíše od vápna k vápnu. Největší šance hostů přišla v 55. minutě, kdy kapitán Krátký z přímého kopu orazítkoval břevno. V 67. minutě se po pravé straně trhl Syrový a střelou na zadní tyč vstřelil první gól utkání. Vzápětí mohl přidat druhý gól Rokytnice Vahil'a, ale jeho tutovku na poslední chvíli odvrátil vladislavský obránce. V samém závěru se ve velké šanci ocitl střídající Bartejs, ale sám před gólmanem selhal. Tři body tedy zůstaly po výhře 1:0 v Rokytnici nad Rokytnou.