13.kolo, Vysočina | Třebíč | Okresní přebor , 2018-2019

--

--

FŠ Třebíč zvládla roli favorita

20

Vedoucí celek soutěže FŠ Třebíč dokázal výhrou nad Blatnicí udržet vedoucí pozici

Domácí o tři góly lepší

Nový vedoucí tým soutěže Fš Třebíč přivítal na svém hřišti Blatnici, která v minulém kole ztratila všechny body na svém hřišti proti Rokytnici. Domácí tým začal velmi dobře a v 6. minutě Michal Záviška -1:0. V 19. minutě pak přidal druhou branku Miloslav Bukáček -2:0. Nejspíš rozhodující branku vstřelil ve 26. minutě Lukáš Tomek -3:0.

Domácí si výhru pohlídali

Také ve druhé půli si domácí udržovali bezpečný náskok a až v závěru druhé půle domácí tým přidal další branky. Nejprve se v 74. minutě prosadil Marek Hobza a na konečných 5:0 uzavřel skóre v 80. minutě Ondřej Jeřábek.

SK Fotbalová škola Třebíč
Křen Filip, trenér: Chtěli jsme soupeře uštvat, uběhat a to se nám také podařilo. Vyhráli jsme, i v nepříznivém počasí jsme si fotbal užili, hráčům patří velký dík.

J. Slatinský [-] - M. Filipec [-] , F. Křen [-] (71. M. Kratochvíl [-] ) , V. Dvořák [-] , K. Pislcajk [-] - T. Beran [-] , L. Hráček [-] , M. Minář [-] (57. O. Jeřábek [-] ) - M. Bukáček [-] , L. Tomek [-] (60. M. Hobza [-] ) , M. Záviška [-] (81. M. Růžička [-] )