3.kolo, Vysočina | Třebíč | III. třída sk. A, 2018-2019

--

--

Třebenice zvítězily i doma

12

Fotbalisté Třebenic zvládli i své druhé soutěžní utkání a zaznamenali výborný vstup do soutěže

Hosté se prosadili jako jediní

Do Třebenic přijely Hrotovice a chtěly zapomenout na domácí debakl proti Myslibořicím. Domácí tým ale ukázal, že by mohl být jedním z kandidátů na postup, když se ve 12. minutě trefil Miroslav Furiš -1:0. Jak se později ukázalo, byla to jediná trefa první půle.

Domácí si výhru pohlídali

Začátek druhé půle se opět podařil domácím a opět to byl v 50. minutě Miroslav Furiš, který poslal domácí do vedení 2:0. Domácí tým si nejen vedení hlídal, ale navíc přišly chvilky Tomáše Ondráčka, který v 74. a 82. minutě navyšoval skóre již na 4:0. Hostující tým se alespoň v 85. minutě dočkal čestného úspěchu, který zaznamenal Tomáš Hadraba -4:1.

Horácký klub Třebenice
Hrbáček Ladislav, trenér: Od začátku zápasu jsme byli lepším týmem a zaslouženě vyhráli.

V. Palát [-] - M. Ondráček [-] (71. L. Buchal [-] ) , R. Kunce [-] (63. M. Ondráček [-] ) , P. Vrbka [-] , V. Fiala [-] , J. Bárta [-] , T. Ondráček [-] , J. Jaroš [-] , M. Machát [-] , M. Furiš [-] , L. Hnízdil [-]