6.kolo, Vysočina | Třebíč | III. třída sk. A, 2018-2019

--

--

Okříšky B se po pauze rozstřílely

16

Až po přestávce se naplno rozjel domácí gólostroj, čímž Kouty B vyšli bodově naprázdno

Hosté o gól lepší

Okříšky B hostily také rezervní tým z Koutů a oba týmy si chtěly napravit reputaci z minulého kola, když oba celky své zápasy prohrály. Hosté zachytili skvělý začátek a v 5. minutě je poslal do vedení David Salák -0:1. Domácí celek se pak střelecky trápil a tak šli do kabin hosté dobře naladěni.

Domácí zcela ovládli druhou půli

Do druhé půle nastoupil domácí tým jako vyměněný a v 55. minutě vyrovnal Jan Dokulil -1:1. Poté přišla chvíle Karla Vostala, který od 63. až 75. minuty vstřelil hattrick a jeho gólové příspěvky rozhodly o osudu zápasu -4:1. Hosté sice v 79. minutě snížili Františkem Neumanem, ale střelecky při chuti byl Karel Vostal, který v 89. minutě pečetil domácí výhru na 5:2.

SK Huhtamaki Okříšky B
Dokulil Jan, hráč: První poločas bylo trápení na obou stranách, šťastnější týmem však byli domácí a do kabin šli s náskokem 1:0. Druhý poločas se Okříšky schopily a po vyrovnávací brance začal kolotoč gólů, kterým kraloval Karel Vostál se čtyřmi góly, a poslední vlaštovku a naději Koutům dal na 4:2 Franta Neuman, konečný stav ale byl 5:2.

M. Hvězda [-] - P. Lorenc [-] (85. L. Láník [-] ) , L. Mašek [-] , J. Vochyán [-] , R. Salát [-] , V. Němec [-] , J. Hroch [-] , J. Dokulil [-] (75. V. Krejčí [-] ) , J. Jůza [-] , M. Večeřa [-] , K. Vostal [-]

SK Kouty B
O. Veselý [-] - L. Neuwirth [-] , Š. Janíček [-] , R. Komínek [-] , A. Dočekal [-] (12. M. Poříz [-] ) , T. Štveráček [-] , D. Salák [-] (81. L. Diviš [-] ) , M. Smejkal [-] , P. Dočekal [-] , M. Dočekal [-] , S. Čech [-]

ŽK: 57. J. Hroch .
Hráči zápasu: K. Vostal .
Počet diváků: 50. Rozhodčí: KOVÁŘ Zdeněk - NOVÁČEK Libor (N), HOLEŠÍNSKÝ Marek (N).