7.kolo, Vysočina | Třebíč | III. třída sk. A, 2018-2019

--

Myslibořice doma přehrály Okříšky B

2. O. Dufek , 5. D. Kunčík , 11. M. Ludvík , 19. J. Horák , 60. M. Šoustal - 17. V. Bulant , 20. M. Večeřa (p.) , 64. M. Večeřa (p.) , 73. K. Vostal
19

Fotbalisté Myslibořic zvládli divoký zápas s Okříšky B a po dvou posledních porážkách opět zabrali

Domácí o dva góly lepší

Myslibořice přivítaly na svém hřišti neoblíbeného soupeře z Okříšek, ale na své straně již měli kanonýra Ondřeje Dufka. A ten se hned uvedl ve 2. minutě a poslal svůj nový tým do vedení. Výborný vstup domácích do zápasu podpořil v 5. minutě Daniel Kunčík -2:0. A to ještě nebylo ze strany domácích vše, když se prosadil Miroslav Ludvík -3:0. Až po této brance se probral hostující tým a v 17. minutě snížil na 1:3 Viktor Bulant. Domácí však rychle odpověděli, když se v 19. minutě trefil Martin Horák -4:1. Divoká dvacetiminutovka pak vyústila v penaltu a červenou kartu pro domácího Ondřeje Ošmeru. Nabídnutou příležitost využil ke snížení na 4:2. Michal Večeřa. Poté se hra přeci jen uklidnila a do konce poločasu již žádná branka nepadla.

Domácí v devíti lidech uhájili vedení

Druhá půle začala pro domácí smolně. V 56. minutě byl vyloučen Bohumil Mencák a poslal domácí tým do oslabení. Hosté ale sami v přesilovce inkasovali, když se v 60. minutě trefil Michal Šoustal -5:2. Divoký zápas ale nekončil a v 64. minutě kopali hosté druhý rohový kop, který proměnil opět Michal Večeřa -5:3. V 73. minutě pak hosté vstřelili Karlem Vostalem kontaktní branku na 5:4. Od té doby se ale nic zásadního nestalo, a tak všechny body zůstaly v Myslibořicích.

TJ Myslibořice
Čapoun Martin, hráč: Hokejovou přestřelku jsme i přes dva vyloučené hráče nakonec zvládli.

O. Ošmera [-] - J. Matoušek [-] , B. Mencák [-] , L. Macháček [-] , T. Kratochvíl [-] (46. V. Čapoun [-] ) - M. Ludvík [-] , J. Horák [-] , M. Šoustal [-] , D. Kunčík [-] (62. S. Marek [-] ) - O. Dufek [-] (20. T. Palát [-] ) , P. Vejvoda [-]