9.kolo, Vysočina | Třebíč | III. třída sk. A, 2018-2019

--

--

Radotice proti Hrotovicím konečně zabraly

21

Radotice si v domácím zápase proti Hrotovicím připsaly teprve druhou výhru v sezóně po výhře 1:0

V první půli branka nepadla

Radoticím se vstup do soutěže příliš nevyvedl, a tak si chtěl vše vynahradit proti Hrotovicím, které se naopak začínají rozjíždět. Nervózní první půle sice přinesla několik šancí, ale žádné mužstvo je nedokázalo využít a tak se odcházelo do šaten za nerozhodného stavu 0:0..

Domácí rozhodl o své výhře v závěru

Také druhá půle přinesla několik neproměněných šancí, a když už se zdálo, že by se diváci žádné branky již nemuseli dočkat, přišla v 80. minutě vítězná trefa domácího Michala Tobolky a Radotice tak braly všechny body za výhru 1:0.

TJ Družstevník Radotice
Nevěčný Jan, jednatel: Celou dobu byla hra vyrovnaná s minimem šancí. Nakonec rozhodl gól deset minut před koncem.

M. Novák [-] - F. Tobolka [-] (81. D. Kincl [-] ) , P. Tobolka [-] , T. Kincl [-] , D. Kincl [-] - R. Sevelda [-] , J. Čech [-] , M. Tobolka [-] - P. Jindra [-] (75. B. Mbemba [-] ) , A. Mrkva [-] , S. Michal [-] -

Sokol Hrotovice
J. Křivánek [-] - F. Strohmer [-] (68. J. Virgl [-] ) - M. Růžička [-] (46. R. Fiala [-] ) , J. Kučera [-] (72. M. Růžička [-] ) , E. Pokorný [-] , P. Hrobař [-] , D. Denemarek [-] , J. Dufek [-] , L. Dvořák [-] , T. Hadraba [-] , F. Pekárek [-]

ŽK: 68. R. Sevelda - 26. D. Denemarek , 44. P. Hrobař , 76. M. Růžička , 90. F. Pekárek .
Počet diváků: 70. Rozhodčí: OŠMERA František - NEVĚČNÝ Jan (N), NOVÁK Miroslav (N).