10.kolo, Vysočina | Třebíč | III. třída sk. A, 2018-2019

--

Myslibořice doma nečekaně ztratily

26. M. Šoustal , 86. O. Dufek - 33. J. Kvapil , 39. Z. Škoda , 44. J. Kvapil , 57. J. Krejčí , 79. M. Buďa
18

Nečekanou ztrátu zaznamenali fotbalisté Myslibořic v zápase s rezervou Moravských Budějovic po prohře 2:5

Hosté obrátili v závěru půle výsledek

Myslibořice chtěly v zápase proti rezervě Moravských Budějovic potvrdit své postavení v tabulce. Po vzájemné oťukávané podle předpokladů udeřili jako první domácí, které poslal do vedení Michal Šoustal -1:0. Pak ale začali úřadovat hosté, kterým se podařil znamenitý obrat. Nejprve vyrovnal ve 33. minutě Jiří Kvapil a ve 39. minutě pak otočil výsledek v prospěch hostů Zdeněk Škoda 1:2. To ale nebylo ze strany hostí vše, když ještě do konce první půle navýšil skóre na 1:3 ve 44. minutě svou druhou brankou v zápase Jiří Kvapil -1:3.

Hosté si výhru pohlídali

I ve druhé půli byli hosté při střelecké chuti, když se v 57. minutě trefoval Jan Krejčí -1:4. V 79. minutě navíc přidal na hrozivých 1:5 Miroslav Buďa. To již domácí psychicky neunesli a v 83. minutě byl Jakub Horák za hrubé nesportovní chování vyloučen. V 86. minutě alespoň na konečných 2:5 snížil Ondřej Dufek.

TJ Myslibořice
Čapoun Martin, hráč: V tomto domácím zápase jsme postrádali pár hráčů, bohužel základních kamenů, podruhé doma chyběl stoper Matoušek a podruhé jsme doma prohráli, obrana nefungovala dobře. Více než ztráta bodů nás bude mrzet vyloučení flustrovaného Jakuba Horáka, kterého bude těžké nahradit. Moravské Budějovice si výhru v tomto zápase zasloužily.

O. Ošmera [-] - D. Kunčík [-] (60. M. Lorenc [-] ) , L. Macháček [-] , P. Vejvoda [-] , T. Kratochvíl [-] - M. Ludvík [-] , J. Horák [-] , M. Šoustal [-] , S. Marek [-] - D. Šoustal [-] (75. A. Pekárek [-] ) , M. Pevný [-] (46. O. Dufek [-] ) -